Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

#NuPotSaRespir


Recommended Posts

eu, simt ca tine, ca ne-am apropiat ca oameni, ca am ramas surprinsa de solidaritate ca m-am simtit bine in aceasta pauza.

 

posibil sa depinda de nivelul de educatie.

efectele sociale ale pandemiei inca nu sunt constientizate pe deplin.

am citit ca in aceasta perioada au avut loc mai multe infractiuni (spargeri de locuinte, de masini, talharii).

in alte zone ale tarii, unde am cunostinte, a crescut numarul persoanelor fara adapost, cu sau fara probleme psihice colaterale, care sunt nevoite sa traiasca din cersit.

eu, din nefericire, nu am simtit absolut nici o solidaritate, nici din partea vecinilor, nici din partea altor persoane din localitate, din contra, am fost invinuita de diverse (azi-noapte stropeam cu clor manerul usii de la intrarea in bloc, pentru ca era de-a dreptul naclait de utilizare si nu parea sa ii pese cuiva si strangeam gunoaiele de pe trepte lasate de tinerii care noaptea vin aici si beau si fumeaza).

tatal lui alex lucreaza, momentan, cu program redus si cu salariu diminuat.

stiu si alte persoane anxioase, nervoase, stresate de toata situatia asta.

oricat inteleg nevoia de socializare si de relaxare, cand am vazut tineretul dand buzna in cluburi sau in vama veche, am avut o strangere de inima.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 662
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Strict la mine in casa, fara metafore, daca musafirii sunt adulti ma astept sa isi gestioneze singuri disputa, ca niste adulti. Daca totusi intervin, da, o fac de partea celui cu ale carui idei si argumente rezonez.

 

Off topic, 

 

Adica tu îl lași pe dl Goe sa încalce regulile casei doar pt ca ai simpatii pt el. 

Sincer, dezamăgitor răspuns , Laura, nu ma așteptam. 

Dar sa ma opresc, sa nu mai bag batul in gard. 

 

P. s forumul a reprezentat pt mine mai mult decât un forum de discuții ,indiferent ce vechime am. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off topic, 

 

Adica tu îl lași pe dl Goe sa încalce regulile casei doar pt ca ai simpatii pt el. 

Sincer, dezamăgitor răspuns , Laura, nu ma așteptam. 

Dar sa ma opresc, sa nu mai bag batul in gard. 

 

P. s forumul a reprezentat pt mine mai mult decât un forum de discuții ,indiferent ce vechime am. 

Ca sa rezonezi  cu ideile cuiva nu trebuie sa-ti fie simpatic.

Era vorba de o disputa nu de incalcarea regulilor casei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

posibil sa depinda de nivelul de educatie.

efectele sociale ale pandemiei inca nu sunt constientizate pe deplin.

am citit ca in aceasta perioada au avut loc mai multe infractiuni (spargeri de locuinte, de masini, talharii).

in alte zone ale tarii, unde am cunostinte, a crescut numarul persoanelor fara adapost, cu sau fara probleme psihice colaterale, care sunt nevoite sa traiasca din cersit.

eu, din nefericire, nu am simtit absolut nici o solidaritate, nici din partea vecinilor, nici din partea altor persoane din localitate, din contra, am fost invinuita de diverse (azi-noapte stropeam cu clor manerul usii de la intrarea in bloc, pentru ca era de-a dreptul naclait de utilizare si nu parea sa ii pese cuiva si strangeam gunoaiele de pe trepte lasate de tinerii care noaptea vin aici si beau si fumeaza).

tatal lui alex lucreaza, momentan, cu program redus si cu salariu diminuat.

stiu si alte persoane anxioase, nervoase, stresate de toata situatia asta.

oricat inteleg nevoia de socializare si de relaxare, cand am vazut tineretul dand buzna in cluburi sau in vama veche, am avut o strangere de inima.

Ai vazut cu ochii tai?

stii ca nu sunt deschise deccat cluburile care au terasa?

 

In fine, nici nu mai conteaza...

 

Ce legatura are tot ce ai scris tu cu  subiectul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai vazut cu ochii tai?

stii ca nu sunt deschise deccat cluburile care au terasa?

 

In fine, nici nu mai conteaza...

 

Ce legatura are tot ce ai scris tu cu  subiectul?

 

da, am vazut cu ochii mei, banuiesc ca ProTv nu platise actori care sa joace in stirile alea.

1. aceeasi legatura pe care o are mesajul tau cu "pe strada mea, ne-am apropiat...". sau unii au voie si altii nu?

2. iti aduci aminte ca te-am rugat sa nu ma mai citezi? sau, ma rog, citeaza-ma, parca ultimele pagini din subiectul asta despre asta sunt, despre libertatea de actiune si de exprimare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...