Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

#NuPotSaRespir


Recommended Posts

  • Răspunsuri 662
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nicio mascarda.

Asa a cerut.

A ramas celalalt.

 

Edit

Comunicarea corecta e totul.

Off topic si singurul mesaj pe care il postez aici.

 

 Viviana, mesajul Mirelei este ca i s-a inchis contul lui Didi pentru ca nu poate purta o discutie civilizata. (Vezi subiectul cu “iced coffee....”). 

 

LE am reformatat mesajul ca se citea ca naiba

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off topic si singurul mesaj pe care il postez aici.

 

 Viviana, mesajul Mirelei este ca i s-a inchis contul lui Didi pentru ca nu poate purta o discutie civilizata. (Vezi subiectul cu “iced coffee....”). 

 

LE am reformatat mesajul ca se citea ca naiba

Ok. Am citit.

Ideea e ca de foarte multe ori nu putem urmari toate dialogurile de-a fir a par.

 

toata chestia asta a fost o  lipsa de comunicare corecta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei nu, ne mai schimbam un nick, revenim in forta, jignim pe cei ce nu au aceeasi parere cu noi, fara nici o consecinta, ne schimbam liku ri si un liku uri intre noi si cam atat.

 

 

 

nu stiu cat stii tu de fapt ce s-a intamplat atunci [:)] si daca ai inteles de ce lumea imi spune Mianna, desi nick-ul meu acum e aminna  [:-)))] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off topic- referitor la cum mi-am schimbat eu nick-ul...m-am inscris pe forum prima data cu ela73 in 2003 (am cerut ajutor aici pt o familie nevoiasa cu gemeni)...dupa nu am mai intrat, asta pana in 2013 (am ajuns intamplator printr-un caz de la umanitare)..nick-ul meu era : Marcia03 (numele fiica-mii)..am activat multi ani doar la umanitare...dupa am inceput sa citesc si la alte subiecte..pt ca lumea imi spunea Marcia, l-am rugat pe admin sa-mi schimbe nick-ul in ela73 (care fusese tot al meu)...nu s-a putut, asa ca am ales ella73.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...