Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

 

groaznic! imaginea e devastatoare... si aici in urma cu 2-3 sapt luase foc o portiune de teren liber la doar cateva minute de noi...fum peste tot de nu se putea respira...noroc a inceput dintr-o data ploaia (a tinut vreo 30 min dar a fost sufficient). what else anul asta, corona, proteste... focuri ?

 

 

post-68002-152347_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua!

 

Daniela, condoleante! 

 

Ella, multumim! [flo2]

 

Viviana, pe grupul acela cu ce vezi de la fereastra eu am gasit multe povesti frumoase si poze deosebite. erau multe interesante in perioada in care era toata lumea in case. nu o mai gasesc acum dar pe mine m-a impresionat o postare a unei doamne care si-a pierdut copilul si in poza era un loc de joaca, din purtea lor pe care spunea ca nu are capacitatea/taria sa-l dezmembreze. in fine, era foarte frumos si sfasietor scris...coronavirusul parea nimic pe langa tragedia lor...

 

la noi nimic nou, doar ca a plouat bine aseara si azi e mai respirabil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Glimmer, felicitari domnisoarei studente cu toate examenele luate! Bravo! Vacanta placuta! (si fii'mea baraie de mai bine de un an ca ea vrea medicina, dar eu, sincer, nu imi doresc drumul asta pt ea. Oricum ea va decide, mai are mult timp sa se gandeasca si razgandeasca.) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! 

Ce face omu' în prima zi de concediu??!!   Citește un capitol pinguinicesc.  [hia]

Mă bucur să vă regăsesc sănătoși. 

Eu am sentimente amestecate .... m-a cam afectat la "mansardă" perioada asta. Oboseală, ochi uscați de atâta stat cu ei în laptop, o accidentare la gleznă care nu m-a lăsat să fac sport o lună și jumătate ... dar dăm înainte! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! 

Ce face omu' în prima zi de concediu??!!   Citește un capitol pinguinicesc.  [hia]

Mă bucur să vă regăsesc sănătoși. 

Eu am sentimente amestecate .... m-a cam afectat la "mansardă" perioada asta. Oboseală, ochi uscați de atâta stat cu ei în laptop, o accidentare la gleznă care nu m-a lăsat să fac sport o lună și jumătate ... dar dăm înainte! 

Eheee!! Dar bine ati reaparut!! Ce mai face domnisoara Cezara? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...