Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Serialbastre, bine ai revenit! [flo2]

Sa stii ca si pe mine m-a dat peste cap pandemia asta cu tot ce a adus cu ea: izolare in case, multe activitati suspendate, concedii nu-ti vine sa mai iesi nicaieri, teama si starea proasta cand auzi de cazuri sau decese in cazul cunoscutilor (din fericire cunostinte ale unor cunostinte care au avut un coleg bolnav la munca, noroc ca acea persoana statea singura in birou).

Plus scoala online si perspectiva sumbra de a nu se reveni la normal. Cazurile care tot cresc/zi... am mai scris pe aici

Numai teama, teama, teama.... Am zis ca daca scap de covid, dar posibil sa intru in depresie  [fri]

 

Cezara ce face, in ce clasa trece?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cezara crește! E în clasa a cincea, a vrut să meargă la un colegiu din Suceava, așa că la toamnă schimbă școala și colegii. E încântată! Se bucură de vacanță dar suferă că nu se țin orele de înot. Tot micuță și delicată, tot cu greu găsim haine pe măsură ... plus fițele preadolescentine.  [fri]

Cu mare drag i-am văzut pe Rareș și Bianca în poze .... sunt atât de mari, au tente de maturitate ... și noi atât de tineri!  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare si de la mine. E cald si bine. Mi-au inflorit toate muscatele si trandafirii. se simte vara.

Nasii, care locuiesc in Germania au adus baiatul pe care l-au lasat in Ro si ei s-au intors la treaba. Baiatul azi e la noi, impreuna cu ai mei. Toti 3 singuri acasa...sa vedem ce gasesc cand ma intorc acasa.

Am facut cumparaturi pentru tabara - respectiv veste, cizme, manusi, pantaloni calarie - o groaza de bani. Le ramasese totul mic.

Duminica ii ducem si sper sa am chef de munca sa pun si eu casa la punct, ca e cam varza.

Mi-a venit chef de mers cu cortul la mare si cred ca o sa facem o iesire de vreo 3 zile la bulgari, cand vin din tabara.

Cam atat de pe aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seri albastre, bine te-am citit! [flo2]

 

====

 

Sunt fericita posesoare a 4 kg in minus. [pk]

Nu imi vine sa cred!

M-am apuccat  de dieta 3 3 3. Azi e ziua 7 de cand o tin. Si e  zi de lactate si mai am inca 2 zile [vom] - asa de mult  imi place sa mananc numai iaurt, sana, lapte, branza de vaci 3 zile la rand.

Cine stie poate e bine sa le halesti. Nu am mai mancat iaurt sau baut lapte de vreo 4 luni - asa mult le simt lipsa.

 

combinat cu biciclitul cred ca sunt pe calea cea buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bravo Viv! sa ai rezultate faine!

 

eu sunt la -11 and still counting. in consecinta am hotarat ca in vara asta port rochii (mda, in ultimii ani ieseam doar in blugi - eu care am avut in tinerete o perioada in care nici macar n-aveam o pereche de blugi, dar na, la folk nu merge in taior [:-)))] ).

 

drept e ca mi-am mai comandat 2 perechi de blugi, pe langa cea pe care mi-am cumparat-o duminica, dar o sa-i port cand ies la cumparaturi (urasc sa car sacose imbracata-n rochie) si in Vama (unde sper sa ajung in august), ca acolo-s prea friguroasa pentru rochii daca noptile-s reci (si pana acum am prins un singur an in care era cald si noaptea).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

iam hotarat ca in vara asta port rochii (mda, in ultimii ani ieseam doar in blugi - eu care am avut in tinerete o perioada in care nici macar n-aveam o pereche de blugi, dar na, la folk nu merge in taior [:-)))] ).

 

 

te-am visat ieri noapte, purtai o rochita eleganta neagra cu putin alb

 

fumai pe balcon si aveai un ruj rosu aprins pe buze, parul blond cum te stiu, dar mult mai scurt

 

mi-am comandat si eu azi 3 rochite si o fusta, ieri cateva bluze. saptamana trecuta alte 2 rochite. trebuie sa ma imbrac vara asta ca dupa 40kg minus nu mai pot purta nimic din hainele din anii trecuti, arat ca un clovn in ele... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Glimmer, felicitari domnisoarei studente cu toate examenele luate! Bravo! Vacanta placuta! (si fii'mea baraie de mai bine de un an ca ea vrea medicina, dar eu, sincer, nu imi doresc drumul asta pt ea. Oricum ea va decide, mai are mult timp sa se gandeasca si razgandeasca.) 

Exact așa am simțit și eu față de alegerea făcută de fiică-mea. Chiar nu mi-am dorit asta pentru ea. Dar nu am căutat să o conving eu să facă altfel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...