Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata tuturor

 

si mie imi place la mare :). Pacat ca ajung rar :))

 

despre scoala, am citit aseara proiectul asociatiei parintilor, care se va discuta in cursul saptamanilor viitoare: https://m.hotnews.ro/stire/24158998

Se subliniaza oricum clar ca scoala in totalitate online este cea mai putin dorita varianta. 
 

silvia, monica, mai greu cu plajele goale..... toata lumea fuge pe plaja. Ce putin acum in weekend cand a fost si extrem de cald a fost plin peste tot. Sunt cateva plaje in constanta unde se fac rezervari pentru sezlonguri tocmai pentru a evita aglimeratia (zoom de exemplu). Si-au facut si neversea plaja, pe locul de pe plaja Modern unde s-ar fi desfasurat festivalul. Tot asa cu sezlongurile foarte distantate. La tuzla e plaja ingusta, de aceea se aglomereaza. Dar poate ar putea fi mai liber inspre olimp, saturn, nu as sti sa zic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Roli, tu mi-ai mai zis, dar zau ca am uitat :(. Imi mai spui odata te rog unde is baietii in tabara? As vrea sa putem fugi si noi 4-5 zile la munte in pauza dintre doua campanii :))

Sunt intr-o tabara de calarie in Harghita, pe langa Odorhei. Tabara e o ferma de cai, cu 2 cabanute de lemn, una amenajata pentru copii, una in care stau proprietarii. La o margine de sat, pe malul Tarnavei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...