Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ziua buna de pe terasa! Ieri a turnat in sesiuni toată ziua, spre seara s-a înseninat și azi e soare și cald. 
 

Am muncit pana acum in curte. Nebunie. Ne-au vopsit tabla din lateralele acoperișului, dar a trebuit sa dea jos vopseaua veche. Au scorojit-o și toată s-a împărtăștiat prin iarba, flori, pe alee. Bucăți mai mari, mai mici, minuscule. Am stat și pigalit din iarba, o grămada! mai am o bucata. Am reușit sa matur toate aleile. Dar mi s-a făcut foame și am luat o pauza. Plus ca e soare acolo unde mai am de curățat și e prea cald. La umbra e perfect! Sub umbrela adică. 
 

Sunt singura acasa, al meu e de garda azi. Silvia e la prietenul ei. O sa fac o plimbare lunga cu W mai târziu. Și dupamasa e Pt odihna. Vine Diana mai târziu pe aici. 
 

Duminica frumoasa! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfuuu, velvet, sunt frântă! Am terminat tot, in curte. Am smuls și buruienile și florile trecute, am făcut loc Pt altele noi. Am profitat de pământul umed azi. 
Maine merg sa cumpăr flori. I-a plăcut lui al meu cum am făcut cu jardinierele a mai dat comanda de încă doua :))). 
 

Am făcut tot de pe “lista” azi. Ma pun la tv sa închei seara cu glorie :). 
 

O săptămâna frumoasa! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

noi azi in sfarsit am evadat hai hui pe campii si tare bine a fost! [disco] Am luat papusile sub brat si am plecat in cautarea soarelui. 

 

Am avut si-o aventura, ca nu se putea altfel!  [b)]  Doar am inceput anul blocati intr-o furtuna de zapada teribila in nordul Norvegiei, nu avea cum sa nu ne blocam si in Englezia la iesirea din carantina! [:-)))]  [:-)))]  Am ajuns acasa vii si nevatamati, asta e cel mai important. 

 

Va las poze de pe campii si plec sa caut perna.  [|)]

 

Noapte buna!  [nani]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...