Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

..la noi zoom e interzis, nu-l putem folosi...serverele sunt in USA si din cauza protectiei datelor nu avem cum sa-l folosim...avem Skype for business si Webex-

 

 

la noi regula e Skype for business, dar de cand cu pandemia nu face fata la un `numar mare de participanti (si uneori suntem 3-400), asa ca s-a trecut la webex si uneori, mai rar, la zoom.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ant, dar in Suedia au avut loc “studenten”. Nu ca in mod normal, dar toți au organizat cumva, elevii au fost multumiți. Ma refer la cei care au terminat liceele. Restul nu e chiar așa cu fest dar cei de a 9-a au avut și ei Pt ca școlile pana la liceu nu au fost închise. Au făcut in așa fel încât sa fie max. 50 persoane, atât e permis. Nu au avut însă banchete. 

 

Am văzut filmările de la terminarea liceului, a fost foarte frumos. 

 

Pai, da...in Suedia a mers in continuare ca si cind nimic nu s-a intamplat insa la noi s-au anulat zborurile...nu am mai avut cum sa venim. Noi veneam pentru terminare de liceu plus o mica vacanta. Sora celei mai bune amice a mea locuieste in Suedia...anul trecut au fost toti aici  la terminarea liceului fiicei amicei mele (ce alambicat suna)...cu un an inainte au venit la fimiu...era traditie deja...dar ne-a venit covidu' de hac!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pai, da...in Suedia a mers in continuare ca si cind nimic nu s-a intamplat insa la noi s-au anulat zborurile...nu am mai avut cum sa venim. Noi veneam pentru terminare de liceu plus o mica vacanta. Sora celei mai bune amice a mea locuieste in Suedia...anul trecut au fost toti aici la terminarea liceului fiicei amicei mele (ce alambicat suna)...cu un an inainte au venit la fimiu...era traditie deja...dar ne-a venit covidu' de hac!

 

Ah, eu nu m-am referit ca voi ați fi putut veni, ci la faptul ca ai zis ca ti-e mila de cei care au terminat și apoi ai legat cu Suedia. :) 

 

Stiu ca voi nu aveați cum veni. 
 

Insa liceele au terminat vinerea trecută, nu ajungeți prea târziu azi? 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, eu nu m-am referit ca voi ați fi putut veni, ci la faptul ca ai zis ca ti-e mila de cei care au terminat și apoi ai legat cu Suedia. :) 

 

Stiu ca voi nu aveați cum veni. 

 

Insa liceele au terminat vinerea trecută, nu ajungeți prea târziu azi? 

 

 

Nu am fost clara nici eu...ma doare capul de la implantul de dimineata (nu mai stiu daca am spus - am avut programare la prima ora pentru implant). 

 

Mi-e mila de cei de aici de la mine ca nu pot sarbatori traditional si mi-e mila de mine ca nu am ajuns in Suedia.

 

Instructiunile noastre de sosire au fost sa fi fost acolo maine dimineata ca vineri era petrecerea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion, bravo băiatului!  [flo2]

 

Ant, sa treacă repede măseaua. Al meu a făcut recent trei implanturi, unul nu s-a prins și l-a refăcut. Acum e Ok, are deja dinții puși in șuruburi. 
 

Silvia a terminat azi școala. Vrea sa o tund, așa ca ma Execut :). 
 

Seara frumoasa! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...