Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

In fine, țara arde și babei ii arde de concediu...

 

Miha [flo] si mie imi lipseste concediul si noi nu suntem nici pe departe asa de organizati cum sunteti voi. E normal sa resimti lipsa, mai ales ca era ceva ce te pasioneaza si asteptai cu nerabdare si nu se stie cand lucrurile vor fi destul de ok ca sa poti relua. 

 

Adaug: chiar le-ai facut-o nepotilor si stranepotilor cu ADNul ala.  [:-)))]  [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata si de la mine...azi se anunta furtuni...

 

Strumph: la multi ani!!!! Iti doresc in primul rind sanatate!!!! Iti doresc fericire, noroc si bogatie (de toate felurile)! Sa ai o zi minunta alaturi de familia superba!

 

Glimmer, succes fetei la sesiune!!! Am fost eu mai bucuroasa decit fimiu cind a terminat (sa ma laud ca o nesimtita a terminat cu A-uri pe linie...iar a facut "dean's list" - sincer m-a socat ca a terminat asa bine avind in vedere cata dezorganizare a fost). Inca o data: succes mult si sa termine cu bine. La vise nu ma bag...sint deficitara la somn (sint mult mai bine de cind cu CPAP dar visez greu de tot.

 

Miha, suna bine cateva zile de relax...sint asa indoita si eu daca sa imi iau zile de concediu dar tot la munca ajung cumva...daca pot lucra de acasa parca s-a lungit la nesfarsit "cordonul". Se asteapta colegii la raspunsuri instante ca doar esti acasa adica deja la birou. 

 

Silvi - succes - sa fie cum va doriti/isi doreste!!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani și de la mine sărbătoritei ghețarului, Strumph. Multă sănătate, să te bucuri mereu de familia ta frumoasă.

 

Mulțumesc pentru urări, tuturor... ce să zic, da, sunt stresată. La fiică-mea nu are nimeni 10 pe linie (corespondentul lui A), nici măcar colegii cu trecut glorios la olimpiade internaționale și cu cercetări științifice la activ. De fapt chiar și cei mai buni au câte un 10 pe ici-colo la examene. Felicitări băiatului, antmil, e mare lucru, ai toate motivele să te bucuri și să te lauzi. Și eu mă laud cu copila mea... pe mine mă nefericește nefericirea ei, ca să zic așa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mulți ani și de la mine sărbătoritei ghețarului, Strumph. Multă sănătate, să te bucuri mereu de familia ta frumoasă.

 

Mulțumesc pentru urări, tuturor... ce să zic, da, sunt stresată. La fiică-mea nu are nimeni 10 pe linie (corespondentul lui A), nici măcar colegii cu trecut glorios la olimpiade internaționale și cu cercetări științifice la activ. De fapt chiar și cei mai buni au câte un 10 pe ici-colo la examene. Felicitări băiatului, antmil, e mare lucru, ai toate motivele să te bucuri și să te lauzi. Și eu mă laud cu copila mea... pe mine mă nefericește nefericirea ei, ca să zic așa...

 

La noi e mai usor - face istorie (cu minor in franceza) :) :) 

 

E o perioada foarte grea pentru ei. Mi se pare foarte dificil (emotional si practic) prin ce trec acum...e ceva cu care noi nu ne-am confruntat niciodata. Asta o sa fie criza lor de generatie. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari copiilor pentru rezultate, roli! Super note a  avut Marc! Bravo!  Imi pare rau pentru magazin [:(]. Eu recunosc ca nu am mai intrat sa cumpar o haina de la inceputul lui martie. Dar eu nici nu am iesit din curte decat f putin si doar de 2 -3 ori la cumparaturi.

Am mai zis pe aici, eu am o rezervare langa Brasov la o pensiune la sfarsitul lui iulie. Eu chiar vreau sa mergem si sper sa se poata. Daca esti in zona si ai timp, poate ne intersectam la cafea. 

Multumesc pt urari! sa fie! 

Multumesc! Da, da, hai sa ne vedem, ma bucur tare! Suntem in Bv in perioada aia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, ne "suprapunem" pe 26 si 27 ( cand noi plecam.spre casa, dar sper sa nu ne fugareasca barbatul de dimineata). Tinem legatura, mi-ar face placere sa te/ va cunosc. Noi la Cristian, intre Brasov si Bran ar trebui sa stam. 

Pai atunci ar fi 26? Ella, e ok si pentru tine? Ajungeti tarziu in 26?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...