Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Roli, la multi ani posesorului de buletin! Sa fie fericit, santos si norocos! ( si sa aiba grija unde tine buletinul, ca Bianca deja l-a pierdut odata, a trebuit sa il facem din nou). 

 

Otilia, dupa 14 ani e actul cu care se legitimeaza. De ex acum la examen merge si carnetul de elev pt ca are poza , sau pasaportul. Dar la inscrierea la liceu trebuie buletinul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata,

 

Roli, La multi ani adolescentului ! 

Laura, de doua ori : La multi ani ! Superb tortul  [flo2]

 

Otilia, buletin norvegian ? Buletinul romanesc ai dreptul numai daca esti rezident in rom.

 

Velvet , felicitari   [pk]  chirie gasesti repede, piata e mare, in ce zona e scoala ? 
 

Strumpfi, sper ca esti mai bine, in locul tau m as infinta la medic/urgente , indiferent daca ai mai fost, trebuie rezolvat.

 

Ioana, esti in forma, mai ai dureri ? 

 

Amina, ai rezolvat cu seful si net ul? 

o duminica frumoasa  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

Judoka  [flo2]  multumesc. in titan e, pe langa un parc ,nu cunosc mai nimic  [alcool]  m-am uitat, exista, doar ca eu vreau cu centrala si parcare si bloc mai nou.si cu pisi  [alcool] asta intreb prima oara cand voi suna, daca m-accepta cu pisi.

 

Laura ce copii frumosi! [il]

 

va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, mai bine nu mentionezi pisicul, zic si eu, sa nu ti complici viata inutil.

Nu am auzit de inchirieri sa nu accepte pisici, caini da.

Doar nu il scoti la plimbate cu lesa, nu?

Sau poate te gandesti ca miauna cand e singur. Intrbun bloc de beton nu ar trebui sa fie problema.

Suna bine zona, apropierea de parc (eu nu cunosc bine Bucurestiul)

Inca o data, sa fie intr un ceas bun!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc Fleur  [pup]  pisicii au gheare si si le ascut de canapele...al meu e f cuminte, dar ascute de coltar.desi are jucarie de ascutit. oricum voi cumpara ceva de acoperit canapea...o sa spun, ca n-are rost sa ascund.plus par...o sa fiu sincera. sper sa ma accepte si sa gasesc ce-mi doresc la un pret cat de cat ok.sa-mi mai ramana macar 1000 lei din salariu.dupa chirie si alte cheltuieli cu apart.apoi vad eu,in timp,o sa muncesc in plus. sunt obisnuita  sa muncesc mult. o sa-mi fie greu,stiu...stiam cand m-am hotarat...dar..trebuia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...