Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va multumesc! Fiind usor la romana, diferenta o va face nota la matematica. Acolo am incredere in ce stiu, trebuie doar sa fie foarte atenti , sa nu greseasca prosteste. 

 

Silvi, ce frumos ca i-a adunat sa le faca poze! Macar au marcat cat de cat momentul despartirii de invatatoare si raman cu ceva amintire. 

Velvet, succes ! Sa gasesti exact ce ai nevoie si la un pret decent!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, langa Auchan sunt garsoniere noi, la 2 statii de tramvai, se construiau in urma cu 7 ani. Eu am stat in zona dar am vandut apartamentul. Intre timp sigur au mai construit.
E o scoala foarte buna, am cunoscut directorul cand voiam sa-i schimb scoala copilului. Foarte binevoitor dar nu se putea fara viza de flotant , noi apartineam de alta scoala...din fericire n-a mai fost nevoie ca am schimbat tara.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura multumesc  [flo2]  cam intre 300 si 450 e un apart cu 2 camere.eu max 350 vreau sa dau, ca nu-mi permit. si asa e prea mult pt mine...

 

Marion multumesc  [flo2] zona Auchan cred ca e cam departe de scoala. as vrea sa merg pe jos,pt ca voi avea ferestre la scoala destule cred  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani copil cu buletin de Roli!

Laura,  bravo pt romana si tinem pumnii la mate.

Velvet, sper sa gasesti ap frumos si in banii pe care ii ai. Cu pisica, se poate sa ai pb. Eu de ex, la ap deja mobilat, ii prefer pe cei fara animale de companie. 

Daniela, eu zic ca ap noi gasesti si mai aproaoe si nu se compara...paterea nea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roli, inainte de a inchide, oare nu ar merge sa faci ceva reclama pe Facebook? Aveti o pagina? Noi am avut un video-ad si cu 200 lei am avut 55.000 de vizionari, dintre care 30.000 s-au uitat la tot clipul, cap - coada [:)]

Facut pur si simplu cu telefonul, iei un cadru din strada - sa se vada unde e pozitionat si apoi filmezi cateva dintre cele mai cautate produse / oferte, ce crezi tu ca e mai atragator, totul intr-o nota optimista cu va asteptam, am redeschis etc.

Chiar nu trebuie sa arate altfel decat amatoricesc [:)]

Daca te pot ajuta pe partea asta, cu drag!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...