Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

velvet, eu te incurajez legat de pisica. Sora mea a stat in chirie si in Constanta si in Iasi  (chiar in 2 locuri diferite in Iasi)  cu pisic ce ramane si destul de mult singur acasa (ea are deplasari multe din cauza serviciului)  si nu a avut probleme cu proprietarii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[hia]

 

nu v-am citit, n-am avut cand.

 

intru sa va scriu ca am reusit  [:)]  imi voi schimba viata cu totul. oras mare, scoala mare, buna...sper sa ma descurc   [alcool] si sa fiu bine.s-o iau de la capat.de-acum urmeaza umblatul dupa chirie, aranjat,etc... [soc]

 

va multumesc tuturor pt gandurile bune. va pup. [flo2]  [pup] va citesc cand ajung acasa.am de recuperat.

 

strumphi  [flo2]  La Multi Ani! sa fii sanatoasa si fericita!  [cupisi]

 

asta am apucat sa vad mai sus.

 

Bravo Velvet! Ma bucur mult pentru tine. [flo] [grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ieșit de dimineața la plaja ... am plecat înainte de 10:00am sa nu dam nas in nas cu puhoiul de lume. Lansaram paddleboard-ul și tare grozav e. Mai ales cind ești la ceva distanță de mal, e liniște și auzi doar apa. Mi-a plăcut la Nebunie ... fimiu (in poza) a mai fost dar e premiera pentru mine. Acum încă așteptam sa vina kayakul. 

 

 

Superb! Vreau si eu (mai ales soarele!)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! 

Va multumim din suflet pentru urari si ganduri!!  [flo2]

Pana la urma s-au adunat si prietenii nostri buni, soacra mea, nasii copiilor, s-a lasat cu voie buna, ras si distractie. Desi a plouat torential in 4 reprize ( ultima f puternic, cu vant, apa f multa, a durat si mai bine de o ora) , am stat pe terasa acoperita, copiii si-au gasit tot felul de activitati in casa, ultimii musafiri au plecat dupa 22:30 ( atunci s- a terminat de mancat gulyașul pe care ne-am hotarat pe la 19 sa il facem la ceaun in curte) . Abia asteptam sa treaca saptamana viitoare si sa inceapa vacanta adevarata , sa tot facem intalniri de astea. 

 

 

Otilia, Rares e nascut primul, cu 5 minute mai repede. Pe tort e scris asa din intamplare, nu am ales intentionat ordinea . 

 

 

Sunteti niste frumosi! Ai de ce sa fii mandra!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ioana, esti in forma, mai ai dureri ? 

 

 

Da :( Desi cand citesc ce scrie Strumph, mi se pare ca eu am scapat usor. 

Mana dreapta doare ca altceva si e umflata tare dimineata. Stanga mai putin. Mi se pare ciudat, daca am facut sindrom de tunel carpian ca am facut la ambele....

 

De asemenea usturimea la pipi. Canesten nu a ajutat din pacate. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...