Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dimineata am observat chestiile din poza la ambele picioare ale copilului mare. Apar doar cand calca, sunt tari la atingere, nu-l doare. Nu stiu de cand le are, nu l-am mai vazut de multa vreme descult. 
Am vrut sa sun la medic pentru programare dar nu programeaza decat urgente, in rest dau consultatii prin telefon.

L-am chemat si pe sot sa le vada, cand ne-am uitat la picioarele sotului am constatat ca are si el 2-3, mai greu observabile ca are pielea mai groasa.

Aveti idee ce poate fi?

post-126830-25909_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dimineata am observat chestiile din poza la ambele picioare ale copilului mare. Apar doar cand calca, sunt tari la atingere, nu-l doare. Nu stiu de cand le are, nu l-am mai vazut de multa vreme descult. 

Am vrut sa sun la medic pentru programare dar nu programeaza decat urgente, in rest dau consultatii prin telefon.

L-am chemat si pe sot sa le vada, cand ne-am uitat la picioarele sotului am constatat ca are si el 2-3, mai greu observabile ca are pielea mai groasa.

Aveti idee ce poate fi?

Eu am asa ceva pe fiecare picior, mai jos de genunchi,  pe partea exterioara. Apar cand stau in picioaare.

Nu stiu ce sunt nu mi-am batut capul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, Ioana, multumesc pentru urari!

 

Rall, magazinul nu este la strada, este intr-un complex comercial. Am facut ce spui tu cand l-am deschis, in prima locatie, care era la strada. Am promovat si produsele, am vazut si eu cifre din astea de vizualizari. Sincera sa fiu, n-am vazut si rezultatul in clienti. Clientii nu au venit din like-urile alea niciodata. Am vandut pe net in anumite perioade foarte bine si acum voi mai incerca. Insa nu am mari asteptari in actuala situatie economica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, pe langa scoala nu sunt blocuri noi. S-au construit departisor, spre Auchan, dar deja zona de langa Auchan nu mai e chiar draguta. E cam prafuit si aglomerat in zona aia. Eu te-as sfatui sa cauti in zona cuprinsa intre metrou Nicolae Grigorescu si metrou Titan. Blocurile sunt din perioada comunista, dar sunt f. ok. Oricum e o zona verde, aerisita si civilizata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Velvet, pe langa scoala nu sunt blocuri noi. S-au construit departisor, spre Auchan, dar deja zona de langa Auchan nu mai e chiar draguta. E cam prafuit si aglomerat in zona aia. Eu te-as sfatui sa cauti in zona cuprinsa intre metrou Nicolae Grigorescu si metrou Titan. Blocurile sunt din perioada comunista, dar sunt f. ok. Oricum e o zona verde, aerisita si civilizata.

 

exact asta vroiam sa ii zic si eu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marion, nu ma pricep deloc la medicina...habar nu am ce poate fi. Sper sa fie bine...poate o consultatie virtuala ajuta sa elimini din ganduri rele.

 

Velvet, habar nu am de case in Romania dar votez cu Titan :) :) Acolo am crescut si acolo inca au parintii un apartament. 

 

Roli, sper sa isi revina magazinul...greu in condittil de azi.

 

Noi azi ne serbam catzelul :) :) Nappy a implinit 8 ani azi si e la fel de nervos, agitat si artagos ca in prima zi cind l-am adus acasa de la "hingheri"!!!

As fi vrut sa ies la plaja azi...e o zi perfecta dar sint legata de un webinar care imi incurca treburile. As fi putut sa decalez treburile mai pe seara dar acum stau si ascult despre economia 2020. Ugh!

 

 

post-128087-0-56043100-1592331423_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce simpatic e Nappy!

 

Tocmai m-am intors de la biciclit.

Azi  am mers mult.

Cred ca vreo 25 de km.

Pe aici e plin de corcodusi. Ne oprim si mancam corcoduse cand ne este  sete.

 

 

Acum o astept pe fii-ma ca e in bucuresti. A mancat-o undeva  sa mearga in parc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...