Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna dimi,

 

Am chef de iesit pe usa dar nu am unde merge. Vreau afara din curte! Help.

Am venit costumul de baie pe care l-am comandat - e cam mic la sani desi e 14. O sa comand si unul 16 si vad care e mai bun si pe celalalt il returnez. 

 

Se vand aici haine de plaja in disperare - cred ca mai sunt si altii ca mine dornici de duca.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, nu învârti cuțitul in rana :((. De trei zile de când sunt in concediu, sunt apatică și oftez. Nu îmi găsesc locul. Nu, acasa Pt mine nu e concediu, am zis! 
 

N-am gătit nimic, am cumpărat mâncare. Vreau însă sa facem un grill vineri, e midsommar la noi. O sa fac mai multă mâncare, un tort de vara, cu căpșuni. Vine prietenul Dianei și vreau sa ne întâlnim cu toții, vom face masa in curte. 
 

Am tot cugetat la vorbele tale, Silvia...dar nu se potrivește la mine. Concediul la mine e invariabil cu aceleași/aceeași in ultimii ani persoane/persoana. Are mare importanta locul, ca sa simt ca sunt in concediu. Așa suntem obișnuiți. De când ma știu, din copilărie, an de an am mers in cincediu, undeva. Niciodată nu am stat acasa...nici chiar in vara in care Ovi a avut piciorul rupt. Am fost in Suedia atunci, a fost superb. 
 

Incerc sa nu ma mai plâng pe aici, dar nu prea îmi iese. Îmi cer scuze dacă e deplasat, mereu ma gândesc ca e cea mai mică problema pe care sa o am...

 

Zi frumoasa! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, da, ma obosesc sedintele online, ca deobicei imi lipseste interactiunea directa. Online ne vedem uneori, nu la toate sedintele, discutiile se poarta pe chat in paralel cu animatorul, in fine, stim ca e diferit.

Pe mine lipsa asta a comunicarii directe ma dreneaza psihic, emotional.

Am agenda plina de astfel de sedinte saptamana asta si urmatoarea apoi gataa.

 

Pentru munca de birou si cu mai putine persoane odata cred ca sunt ok sedintele online.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, si eu vreau in concediu. m-am gandit si am constatat ca si eu am fost in concediu in fiecare an. Cand eram copii mergeam in tabara si la bunicu la galati. V-am mai zis eu ca toti copiii se duceau in vacanta la tara la bunici si noi ne duceam la oras...Si de cand sunt cu dl. sot, adica de 20 de ani mergem in cel putin 2 concedii pe an. dar anul asta e posibil sa nu mai mergem deloc. 

noi astazi trebuia sa plecam la Istanbul. Deabia asteptam si imi pare rau ca nu mai mergem dar mai important este sa fim sanatosi. 

Eu as merge in Grecia sau macar la bulgari dar dl sot nu vrea nici macar in tara pentru moment. 

Pana una alta o sa mergem pe la manastiri prin jurul nostru si pe carari de "munte" local.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...