Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 De 2 nopti ma tot trezesc de durere si usturime, am dat eu cu ceva crema antihistaminica, ajuta putin dar nu tine multe ore. Pe la 3.30 azi noapte umblam dupa crema prin dulap sa ma mai dau odata.  

 

data viitoare da cu alcool, isi face efectul mai repede si tine mai mult

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

frumos week-end, Strumph! [:)]

 

eu astept cu ingrijorare seara de azi - ar trebui sa fie primul concert. dar nu se poate decat pe terasa, si daca ploua... mda, daca ploua cica se amana pe maine. minunat, da' suntem in perioada in care ploua cam in fiecare seara.

 

sper sa am noroc, asa cum am avut marti, cand am iesit cu Yagmur si cu alte prietene; intr-adevar in acea seara n-a plouat (dar ne-au speriat un pic tunetele care au inceput imediat dupa ce ne-am adunat, dar au fost atat, doar tunete).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am spus ca nu am chef de nimic, dar mi-a venit chef de taste. Nici cafeaua nu am terminat-o, e pe jumatate bauta si rece. E trecut de amiaza si eu tot pe canapea. Da` sa mai si stau putin ca toata saptamana am umblat ca o bezmetica cu diferite chestii de rezolvat, plus smotru general in casa si gradina. 

 

Laura, pumnii stransi gemenilor sa intre la ce liceu isi doresc!  [pk] Ce tare ai fost cu misiunea [:-)))]  trebuie sa iti gasesti un hobby  [:D]

 

Ella, a ajuns deunazi vederea de la tine. A venit cu melcul turbat?  [:-)))]

 

Antmil, vreau si eu la mare!  [surf]  La multi ani lui Napoleon! I-am uitat numele celuilalt, care e cel mai cu vechime? 

 

Fleur, sa iti fie de bine shoppinguiala! La noi au redeschis abia luni magazinele neesentiale si a stat lumea la cozi imense. Am vazut la stiri si nu imi venea sa cred!  [fal]  Eu la magazine nu ma duc nici sa ma pici cu ceara, urasc cand trebuie sa merg sa probez sutiene  [:-)))]  

 

Mihaela, concediu cat mai placut in conditiile date.  [flo2]

 

Roli, la multi ani lui Marc, baiat mare posesor de plete si buletin!  [batetoba]

 

Silvi8, nu a ajuns inca scrisoarea de la Crina. La noi posta inca e cu probleme, Mr. are ceva comenzi care inca nu au aparut de prin Aprilie  [bang]  e o loterie cu posta asta si desi nu ne place, comandam pe amazon prime ca stim sigur ca vin. 

 

Daniela, sper ca baiatul prietenei tale e ok si a trecut cu bine examenele  [pup]

 

Ioana, cand ne vedem in Cotswolds?!  [8D]  se vede ca am dor de duca! A deschis Galezia granitele? Patri cum e, ati aflat ceva de scoala? 

 

Imi place de viviana si biciclitul ei!  [disco]  Eu de saptamana trecuta nu am mai fost pe bicla, dar sper azi sa prind o portie buna. 

 

Rox, vrem poze cu operele mandrei tale.  [;)]

 

Anja, tu tot la soare pe terasa ori cu barca? Ce fac baietii? Ceva plan de vacanta? Eu am si uitat cati ani au/ in ce an sunt la liceu? 

 

Velvet, sper sa gasesti o chirie pe gustul tau. Frumos acolo in Titan. Eu cat am stat in Bucuresti cativa ani dupa ce am terminat facultatea la Iasi si pana sa ma mut aici, am stat doar in Sectorul 4 langa Budimex in 2 locuri. 

 

 

Inca ploua asa frumos si ma bucur tare. Nu ma supar daca ploua pana sambata dimineata, dar nu si restul weekendului ca avem planuri!  [hot]

 

Sa imi fac curaj totusi sa ma misc de pe canapea pana nu prind radacini.  [nani]

 

 

O zi frumoasa! 

 

[dra]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, ma bucur ca ati reusit cu tunsul si toate celelalte. Cred ca primul vet era nepriceput...

Miha, sa se acomodeze si tunsuliciul tau repede!

 

Strumphy, ce frumoasa e Sophya [il]  am admirat-o in toate pozele. si castelele sunt frumoase dar copila e minunata! 

mi-ar parea tare rau sa se rataceasca scrisoarea...C desenase si ceva cu ziua copilului, asa ca stiu ca era inainte cand am trimis. oare o mai ajunge? 

cred ca o sa ii spun sa scrie alta...sa exerseze ca si-asa are examen vinerea viitoarea la engleza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io va bat daca va mai aud ca va place ploaia [:)]  ma rog, pe Strumph nu, sa fie la ei acolo. dar Viv, putem negocia sa fie cu cati bulbuci vrei, dar de la miezul noptii pana a doua zi dupa pranz? sa-mi lase si mie serile libere, acu' cand am ce face cu ele [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...