Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

io va bat daca va mai aud ca va place ploaia [:)]  ma rog, pe Strumph nu, sa fie la ei acolo. dar Viv, putem negocia sa fie cu cati bulbuci vrei, dar de la miezul noptii pana a doua zi dupa pranz? sa-mi lase si mie serile libere, acu' cand am ce face cu ele [pk]

Asta nu-i nimic. La mine de fix o luna incoace nu a fost zi fara ploaie. Am ajuns sa ma bucur daca nu ploua cateva ore. Urasc vremea asta. Eu sunt nascuta in apropiere solstitiului de vara, deci iubesc vara, soare, caldura !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a reprogramat vizita de "follow-up" la dentist...ca i-a nascut nevasta azi-noapte :) :) 

 

In weekend vine si la noi ploaie...se cerea ca am avut o saptamana cu soare plin. Normal, ploua in weekend cind nu lucrez apoi se face iar vreme frumoasa de luni incolo!

 

Complicat cu tunsul la pisici. La noi a venit caldura brusc si Ransom a dat intr-o naparleala necontrolata :) :) Curge blana din el...il periem zilnic (si cu manusa si cu scula de undercoat) si iese blana cit sa fac inca vreo 3 pechinezi din el. Si parca din ce perii, din atata iese mai mult si parca blana se indeseste!!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place ploaia. imi da o stare de bine si in plus daca ploua nu e soare, deci e perfect!

dar, ca sa fie bine pentru toata lumea, zic sa nu mai ploua in bucuresti decat intre 2.00 si 14.00 [:-)))]

 

Miana, imi pare rau pentru concert!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Vai, ce vă invidiez că ați scăpat de examene (cine a scăpat, desigur). Felicitări și să iasă cum vă doriți. Și vacanță frumoasă că o merită și copiii, dar și părinții.

Am auzit că nu se mai afișează notele cu numele și prenumele copilului, nici la evaluare, nici la bacalaureat, ceea ce e foarte bine. Știu că pentru mulți copii, dar și părinți, era un  stres faptul că oricine putea afla notele.

Noi suntem bine, atât cât se poate. Chestia e că începe să îmi revină teama de pandemie. Noi am fost unele dintre județele cu cazuri foarte puține de covid, iar acum suntem în creștere... odată cu țara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...