Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cele 2 luni cat a fost stare de urgenta a fost o vreme excelenta, soare, fara ploi prea multe. Ma uitam cu jind pe geam, iar in jurul blocului imi doream sa stau cat demult posibil...

Acum, ca avem voie sa iesim, ploua cand ti-e lumea mai draga  [batcap]

 

io va bat daca va mai aud ca va place ploaia [:)]  ma rog, pe Strumph nu, sa fie la ei acolo. dar Viv, putem negocia sa fie cu cati bulbuci vrei, dar de la miezul noptii pana a doua zi dupa pranz? sa-mi lase si mie serile libere, acu' cand am ce face cu ele [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

 

strumphi minunate poze si fetita! [il]  multumesc  [flo2]  sper sa gasesc.urmaresc 4 siteuri...trimit agentii oferte.sun si eu...dar,ori nu raspund,ori nu accepta blanos.ori scump..sper ca voi gasi ceva ok pt amandoi...

 

am vazut pisoi minunati  [il]

 

va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cine a negociat cu ploaia, dar in orice caz ii multumesc [:)] n-a plouat (a picurat nitel cand am ajuns, cat sa ma sperie si sa nu vreau masa in fata scenei, dar fara umbrela) si m-am simtit reintoarsa cat de cat la normal. doar ca nu m-am pupat cu solistul, ca de obicei, ne-am salutat doar de la distanta mai mult decat regulamentara [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saracele feline tunse...macar se vor simti mai bine pe caldura.

 

La noi e val de canicula toata saptamana.

Azi am mai cumparat una alta pentru ziua baiatului ce o facem sambata in parc, dimineata am lucrat, si acum mai primesc emailuri.

 

Ministrul nostru schimba hotararile de la o zi la alta. La toate clasele nu se mai pun note la final de an ( decat mentiune reusita sau esec), cu exceptia pregatitoarei. Absurd! Acum a acceptat sa punem mentiunea neevaluat la acele competente pe care nu le am putut evalua ( de exemplu: a interactiona cu alte persoane). Asteptam cu interes ce schimbari mai schimba pana in septembrie...

 

Ma duc sa iau baiatul de la service de garde si mai revin sa trancan in timp ce voi ( majoritatea) faceti nani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Ce bine ca azi e vineri  [pk]  [pk]  [pk]

 

Frumoase pisicile, chiar si tunse  [il]

A mea doarme la picioarele mele, azi noapte a umblat creanga, i-am lasat usita ei deschisa...venea si pleca, da mereu ture la noi in camera cand vine si o aud cum toarce si se spala.

 

Strumphi, ma bucur ca a ajuns si la tine vederea...cum i-am scris si Ioanei, presupun ca cei de-aici nu au trimis posta la voi pana acum...faine pozele, sa va fie de bine plimbarea  [il]

 

Astazi vreau sa ma epilez, tb sa mai dau o mana de vopsea pe poarta, vreau sa merg si la cumparaturi.

 

E ziua socrului astazi, 80 de ani  [ph34r] nu si-o sarbatoreste, noi vom merge cu el in toamna la degustare de vin.

 

Ne-am facut aseara si eu si Marcia cate 2 perechi de ochelari [:D] ea avand sub 18 ani, a avut una dintre ele la un pret de nimic...eu mi-am facut ochelari de soare pt vedere si mi-am cumparat si o alta pereche de ochelari de soare...am pus ochii pe ei de cum am intrat, din pacate nu se pot face cu dioptrii, asa ca i-am luat normali...sunt lila  [:D] cica se potrivesc bine cu parul meu [ph34r] cam in 10 zile sunt gata.

Exact dupa ce-am terminat si ne-am urcat in masina, a inceput furtuna  [zirea] bine ca a tuns Marco iarba (mai bine zis balariile  [:D]), azi nu merge.

 

Maine merg cu mandra la examenul de franceza si pregatesc pt duminica tot ce se poate pregati...de-abia astept sa-mi revad prietenii, nu ne-am vazut de 4 luni  [pk]

 

Weekend fain sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa scriu de intalnirea pinguinilor din iulie  [il] am stabilit data de 25, e sambata.

 

Avem pe lista pana acum : Mianna si Yagmur (presupun cu Luca), Viv (spera sa vina si copila), Tora si Rufus, noi 2...am intrebat-o si pe Vivi.

 

Cine mai doreste, cine mai pofteste ?  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ella, mult succes Marciei!  

 

Mianna, ma bucur ca ai fost la concert ! 

 

Fleur, credeam ca numai la noi se iau hotarari peste noapte. De ex. s-a amanat examenul de titularizare pt o data pe care nu au precizat-o cu doar cateva ore inainte de a incepe inscrierile (a aparut in hotararea in monitorul oficial in seara dinainte) . Apoi hotararea de a nu mai publica rezultatele la examene cu nume si prenume s-a luat dupa prima proba de examen, nu exista metodologie clara, informaticienii habar nu aveau ce trebuie sa faca  ... o brambureala fara margini!  

 

 

Copiii mei in weekend isi sarbatoresc ziua cu prieteni din clasa. Au invitata 6 colegi , din care 5 au zis ca raman peste noapte, numai o fetita nu poate sta. Va fi iures! Nasol e ca se anunta ploi toata ziua si temperaturi de maxim 22 grade. Nu cred ca vor mai putea sa se bata cu baloane cu apa (asta era una din distractiile mult asteptate la ziua lor).  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...