Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Pfai, ce emotii am avut! 

 

Subiectele la matematica nu au fost tocmai usoare (comparativ cu nivelul celor de luni la romana, au fost chiar dificile unele probleme), trebuia sa stii , sa intelegi ceva matematica pt a te descurca la unele puncte. Cand am vazut subiectele, m-am apucat sa le fac si m-am panicat ca la una de geometrie numai nu gaseam solutia. M-am perpelit de numa'!  (roxana stie, ca am zapacit-o cu mesaje pe skype). Unii ieseau de la examen suparati, se discuta aprins in fata scolii, eram ... fiarta!  Cand au iesit ai mei, aveau un zambet larg, au zis ca au facut tot. S-au verificat cu baremele aparute dupa masa si sunt foarte optimisiti. Sper sa fie asa! 

 

Bravo!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am intrat doar să zic că mă enervează niște parteneri de la muncă (din RO) care trimit minute de discuții redactate în engleză când la ședințe am discutat toți în limba română!   [batcap]  [batcap]  [batcap]

 

Și nici acționariatul nu e străin, deci nu văd necesitatea să vorbim în română și să ne trimitem documente în engleză.  [alcool]

 

Chiar ca e enervant.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sophia abia s-a dat iesita din pat si ma ingrijoreaza. E obosita, palida, zice ca ii e cald desi nu are febra, ca nu stiu cum simte aiurea prin burta... Nu stiu daca ati observat din poze, dar obrazul drept e umflat si de mult, sa tot fie mai mult de jumatate de an, mi se plange de senzatii aiurea in ochiul drept. La inceput ma gandeam ca e doar oboseala, ori vreo alergie la ceva, nimic urgent. Pana am realizat ca totusi ar trebui sa o vada un dr. a venit pandemia peste noi si acum ca tot s-au mai relaxat am sunat la dr ul de fam si am programat-o, mergem luni dimineata la 9. De vreo 2 saptamani o deranjeaza ochiul si mai rau si se simte rau in general. Nu stiu ce o fi, dar nu-mi place cum arata obrazul drept, jumatatea fetei mai bine spus. Nu o doare urechea sa zici ca e ceva legat de asta, nici cu dintii nu are probleme, doar ochiul drept o deranjeaza si de vazut vede foarte bine, mai bine decat mine sau Nick cu ochelari pe nas. Am testat-o si nu cred ca are probleme si ii trebuie ochelari. Chiar am stomacul cam ghem gandidu-ma ce ar fi. Imi tot trec tot felul de.... prin cap. Nu ca nu mi-ar fi ajuns stressul cu sanatatea mea... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

strumphi  [cupisi]  sa fie bine fetita ta! mai intreaba si  oamenii pt mine, dar caut singura. sunt prin agentii apartamentele pe siteuri. ma  suna si-mi trimit ei oferte. sper sa gasesc exact casuta pt mine si pisi meu.

Sigur o sa gasesti. Succes la cautare. Si cu pisi al tau cu tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...