Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Strumphi, sanatate Sophiei! Sper ca in cazul copiilor medicii de la voi sunt mai prompti si mai eficienti decat in cazul tau! Sa i dea de capat repede! Intre timp te as sfatui sa o tii pe acasa in weekendul asta, sa stea linistita si fara efort. 

Poate fi o alergie sau o nevralgie un nervisor atins pe undeva de la o infectie dentara sau cine stie.

Nu ezita sa o duci la urgente in weekend in caz ca se accentueaza problema.

 

Aici oamenii sunt rugati de autoritati sa nu le fie frica sa vina la urgente daca e necesar. Pentru ca la un mom dat urgentele erau pustii, tuturor fiindu le frica de virus si neglijand simptome.

 

Sa fie bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Biancai si lui Rares, sa ajunga exact la liceele si la profilele pe care le doresc. Laura, ar fi mai usor pentru voi sa fie la acelasi liceu, nu? dar nu stiu daca un singur liceu are ambele profile?

 

Mianna, la cat mai multe concerte toata vara! Tu nu tunzi pisicoasele?

 

La noi canicula. Se simt 40 ziua si e mare seceta, interdictie de a uda peluzele si umple piscine. Nu am montat inca aerele conditionate, cred ca ma apuca toamna, dar nu am energie si nici nu ma pricep de fapt. Cred ca platesc pe cineva, o sa vad.

Sfarsitul de an scolar online e intens, exact invers de cum era in mod normal. Luni mai am o ora online festiva, intre timp trebuie sa le completez si trimite pe mail diplomele, apoi iar o sedinta interminabila...si cateva altele in restul saptamanii. Dar dupa ce trece ziua de luni va fi mai lejer.

Baiatul intra de azi in vacanta.

 

Ma duc sa l iau, are treaba acasa, de umflat baloane pentru maine la party si facut cadouasele pentru invitati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mianna, la cat mai multe concerte toata vara! Tu nu tunzi pisicoasele?

 

mersi! [:)]

 

nu, pana acum n-am tuns nicio pisica, si sper sa nu fie nevoie vreodata la Masha (as face-o numai din motive medicale). Mianna oricum e cu par scurt, n-as avea de ce s-o tund.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi plouă în sfârșit și mulți se bucură. La meteo apărea avertizare de foc din cauza vegetației uscate dar și avertizare de ploi puternice.

 

Deocamdată de abia a început dar s-a mai răcorit. Cred că de 2 săptămâni dorm cu geamul deschis. Altfel sunt 30°C noaptea la etaj în dormitoare. Deh, casă de lemn bine izolată.

 

Dar așa bine era să plec dimineața la 8 în rochițe de vară

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...