Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

 

Roxule, Lui Silvi i-au aparut bubite in palme. O mananca. I-am pus diagnosticul de dishidroza. [:)] La ta-su am vazut prima oara. Ca tratament (nu mai stiu ce i-au dat lu CCS) am gandit asa si am nevoie de tine: - pe gura Aerius daca e necesar - local un corticosteroid - locoid? altceva?; ceva solutie antiseptica? de care? Ca vrreau sa ma duc la farmacie. Are si 2 examene azi. Va folosi mouse-ul la greu.

 

un alcool camforat? O si mananca? Ar merge niste aloe

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am profitat de ziua frumoasa și am ieșit sa mâncam la o grădina-restaurant la 10 km de oraș, pe malul marii. E superb acolo, am fost cu Diana de ziua mamei. Am cumpărat iar sirop de porumbrele, ca tare ne-a plăcut. 
De data asta ne-a însoțit și Silvia, in sfârșit a depășit perioada in care nu voia sa iasă cu noi. :) 

 

Acum sunt înapoi pe terasa noastră :). Aici e mai cald decât pe malul marii :). 
 

Otilia, ma înțeleg bine cu prietenii fetelor. Mi-a plăcut tare mult de primul (fostul) prieten al Dianei. E un băiat deosebit. S-au despărțit când Diana a plecat prima data in Åre, acum un an jumate. De atunci ea a mai avut prieteni dar scurt, nu am apucat sa ii cunosc. Toți suedezi :). 
Pe cel de acum îl are din Aprilie, e a doua oară când îl întâlnesc și am stat mai mult la povesti. Prima data a fost scurt, era de Paști si era in plină pandemie...

E foarte Ok pana acum :). 
Silvia e împreuna cu prietenul ei de 10 luni și Pt ca ea încă locuiește acasa :), ne întâlnim mai des. E de aceeași vârsta cu Silvia, născuți la 16 ore diferența :). Sunt colegi de clasa. E un băiat bun, liniștit. In iarna când nu aveam ce face altceva, am jucat toți 4 Nintendo :)). Ne-am distrat. Sunt ba copii, ba Adulți :)). 
Dar așa era și Diana cu primul ei prieten, deși aveau 19 ani deja. Și ei erau de aceeași vârsta. S-au cunoscut la balul de terminare a liceului. Ei nu au mai locuit acasa, stăteau deja separat de părinți amândoi, când au devenit in cuplu.

Silvia zice ca se înțelege bine cu părinții lui C. Dar ca sunt tare diferiți de noi :). Așa apreciază ce părinți are, când vede cum sunt alții :). 

Diana s-a înțeles tare bine cu părinții fostului ei prieten, au locuit acolo verile când trebuiau sa elibereze apartamentul in care locuiau, peste vara, ca era inchiriat la turiști. 
Cu mama actualului prieten s-a întâlnit o data. A zis ca s-au înțeles. :) 

 

Eu nu ma bag in relațiile lor, sigur ca dacă îmi povestesc vin cu sfaturi dacă mi le cer. Dar sunt o mama care lasa libertate. E viața lor. :) 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a fost o seara tare faina, am iesit cu niste prietene la unul din Hanul Berarilor (sunt doua in Bucuresti). am scapat de amenintarea ploii, a picurat un pic la un moment dat, dar au facut fata umbrelele. acum, dupa ce am ajuns acasa, a inceput o ploaie care pare mai serioasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...