Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc, multumesc pentru urari!

 

Azi eu si sarbatoritul am fost obositi praf, am stat in casa este fff cald. Piscinele din zona nu s deschise inca si nu stiu daca vor mai deschide vara asta...

 

De marti incolo daca mai termin cu sedintele mergem la plaja, sunt cateva pe malul fluviului, deschise deja.

Caldura mare monser!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

William are iar de 2 zile un ganglion umflat la git.Nu e răcit , nimic....nu stiu de ce ii iese. A avut si in decembrie .

 

Când maninca parca se umfla mai mult si il doare.

Imi pare rau, sanatate.

Mergi la medic. Cateodata se pot inflama si din cauza unui infectii dentare, poate sa nu fie ganglion ci glanda salivara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Fleur, la multi ani lui Eric! sa fie sanatos, norocos si plin de energie sa te mentina tanara! [flo2] ma bucur ca ati reusit sa va aniversati!

 

Strumphy, ati ajuns la dr? cum e Sofia? In poze eu nu vad nimic in neregula...sper sa fie totul bine! [flo2]

 

Marion, sanatate copilei! [flo2]

 

Laura, aveti emotii? asteptam rezultatele!

 

Miha, hemester frumos si relaxant sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

A trecut si weekendul asta, acum ma prefac ca sunt calma, dar dau de aseara de la 22 refresh la pagina unde ar trebui sa apara rezultatele  (desi sigur se afiseaza azi dupa 13). 

Copiii s-au simtit extraordinar de bine, s-au relaxat si s-au bucurat sa fie din nou impreuna. Se vede ca erau nevorbiti, ca le era dor  la unii de altii. Dar se vede ca s-au maturizat, ca au crescut (nu numai fizic, unde toti m-au depasit in intaltime), nu au mai facut "bisericute",  s-au jucat ping-pong, biliard, au jucat bordgames, carti, au stat f f  putin pe electronice (au dansat de fapt dupa 'just dance' pe xbox) . 5 din cei 6 invitati au ramas si peste noapte. Eu doar i-am hranit , in rest  nu m-am bagat deloc intre ei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...