Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

referitor la stat la plaja, mie-mi place [:)] e drept ca n-am mai ajuns de nu stiu cand la plaja dimineata, pentru ca dorm  [:I]  dar dupa-masa ies de pe la 3 jumate, si stau la umbra numai daca mor de cald. cel mai mult imi place dupa 6 seara, cand e soarele ala bland. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neața și de la mine. Soare și cald.

 

Strumph, cum se simte Sophia? Cum mai e ochiul?

 

Laura, frumos moment...ar trebui sa avem mai multe in viața și sa ne aducem aminte mai des. Mai ales acum.

 

Rox, spor fetei la pictat!!! De ziua tatălui am luat un întreg set de pictura in ulei pentru sot. M-a văzut pe mine colorând cu acuarele și a zis ca vrea și el ... dar in ulei!!!

 

Miha, mie imi suna bine vacanța pe insula. Cam in liniile astea evoluam și noi. Adică local. Dar nu mai simt confortabila încă sa stau la hotel. Ne plimbam scurt și venim acasă sa mâncam :) Oricum, văd ca Europa ne interzice sa venim in vizite din cauza de cum se manageriază situația cu Corona așa ca ne vom obișnui o vreme cu vizite locale. 

 

 

Fleur, și eu zic ca e ok cu cățel atata vreme cit ai cine sa îl scoată, sa îl tina ocupat, sa îl plimbe. Noi avem doi și exact ca niște copii sint. Greu cind ai vacante dar noi ne-am scos mereu cu amici ai copiilor care house-sit. Ii plătim ca la cămin dar copiii (bine, tineri la 19,20, 21 de ani de acum) se bucura ca au o casa întreaga la dispoziție (cu frigider aprovizionat) și fac un ban iar noi sintem multumiți ca bestiile sint in mediul lor. Nu am avut experiențe urate, amicii copiilor sint responsabili și atenți.

 

Eu fac progrese la paddleboard...m-am învățat bine de tot sa urc, sa cobor, sa ma ridic in picioare. Imi place la Nebunie. Ieri ne-am venit și kayakul și am avut un impuls nebun...mi-am anulat restul zilei de servici și am fugit la plaja. Am stat pina la apus dar ma dor mâinile, fundul și abdomenul...e un adevarat workout!!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, La multi ani cu bucurii fetitei tale!

 

Aici multi au adoptat caini in timpul pandemiei. Sunt putini pe piata si in adaposturi. Le am luat la rand si majoritatea au caini de talie mare si f mare, ca rase predomina mixurile de pitbul, bull terrier, rase pe care in multe cartiere din Montreal nu ai voie sa le tii. Si nici nu am vrea. Cainii de talie mica sunt seniori, iarasi un no no.

Deci complicat de gasit dar perseveram. Sint multi crescatori si au niste preturi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

 

Ant, am vrut sa scriu acum cateva zile dar m-am luat cu altele...esti fantastica daca ai reusit sa te urci pe paddleboard! Bravo tie! Cred ca esti cea mai tare din grup... [flo2] spor si cu caiacul!

 

Corina, La multi ani fetitei si bafta la curs! [flo2]

 

Ella, sanatate soacrei!

 

strumphy, bafta maine la dr. sa veniti cu rezultate bune!

 

eu nu stau la soare. nu suport, fac insolatie inmediat, mi-e foarte rau. eu sufar de migrene tot timpul dar vara e si mai rau. eu la mare merg doar ptr sot si fete care sunt mari iubitori de mare, soare, plaja... dar stau doar sub umbrela, cremuita cu palarie si de multe ori imbracata. nu stam decat in orele permise, inainte de 10 - 10.30 si dup[ 17 sau chiar 18.00.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana ce sunt pergolele? Am dat un google și îmi arată niște scheleți de lemn pe care se cațăra plante. 

Da, alea sunt pergole din lemn.

 

Eu vreau asa ceva: si lamelele de sus sunt cu telecomanda  ce se inchid deschid. Nu am crezut ca pot costa atat!

 

post-3916-0-84637500-1593083224_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Roli, se mai organizeaza taberele baietilor? la noi s-au amanat pentru la anul :(

 

Da, chiar azi am reconfirmat telefonic. Dar ei merg intr-o tabara mica, cca 10-12 copii, undeva intr-o salbaticie, la margine de padure, acasa la organizator, care detine o mica ferma de cai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...