Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Mersi Viviana, chiar nu văzusem așa ceva...dar poate Pt ca aici lumea iubește soarele și lumina. Noi avem geamuri care opresc caldura soarelui, de când le-am schimbat, se simte in casa, e mai răcoare. Și avem draperii, le trag cât e soarele pe geamuri, oricum. Mie mi-ar placea așa ceva, când refacem terasa vreau sa pun. 
 

https://bolist.se/produkt/vaggpergola-3mx4m/?article=7393290033883&gclid=CjwKCAjwltH3BRB6EiwAhj0IUAdZ8v6lgiPDNHNt5aUdBADB2gSiY6bF3VwzH605LK34RivT6g23GhoCU_4QAvD_BwE

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fleur si eu zic ca lui Eric i-ar prii un caine. La noi s-a creat o relatie extraordinara intre caine si copii. Mai mult decat atat, copiii au dobandit o responsabilitate placuta. Le place sa il plimbe, sa-l hraneasca, sa-l perie. E drept ca nu au meru timp si chef, e drept ca de mai multe ori o fac eu, dar eu zic ca merita efortul. Bine, si noi, parintii iubim cainii, deci a fost o decizie unanima, cand l-am luat.

Da, sigur, implica si altele - daca apar probleme - medic, vrei nu vrei, ploua, ninge, bate vantul - hai la plimbare (desi sta in curte, nu are spatiu suficient si e un caine care are nevoie de miscare). Vrem sa plecam de acasa 2-3 zile sau o vacanta, il urcam in masina si-l ducem 60 km pana la Fagaras. Cand naparleste, adun blana din toata curtea si din casa, ca o luam pe picioare. Cand sarim peste o plimbare din motiv de lipsa timp sau ploaie torentiala zi si noapte, adunam kk din curte. Din cand in cand, din diverse motive doar de el stiute, ne face niste serenade, fara sa tina cont ca e zi sau noapte!

Dar, daca pun in balanta bucuria pe care ne-o aduce, mai ales copiilor si chestiile nasoale, rezulta ca nu regretam nici o clipa ca l-am luat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Va citesc, dar cand sa apuc sa scriu mai apare cate ceva... sincer mai am vreo 3 saptamani pana la concediu... abia astept...ma simt extrem de obosita. Vom merge intai la Constanta incepem cu un dublu botez...si apoi o saptamana la Cap Aurora.

 

La multi ani cu sanatate domnisoarei, Corina!

 

Laura, vacanta placuta!

 

Strumph bafta maine la doctor!

 

Miha, fain concediul!

 

Ant, felicitari !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...