Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi se pare ca a venit vara...e cald, soare, cum imi place mie...sper ca nu revin ploile prea curand.

Azi am tras linie, am socotit si mi-a dat cu +

Asa ca va ofer la toate cu drag

E ziua ta? la multi ani!!! [flo2]  [flo2]  [flo2] rezerv felia nr. 4 - cea plina de ciocolata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi, caldura mare moncher! Azi ne-am luat libet si am stat la plaja, barca, soare, mare! De 2 zile suntem burlaci, copiii au plecat la casa de vacanta a unui prieten, pe coasta cealalta, la mare. 

Roli, ma bucur ca ai vesti bune, si yummy pt prajituri. Va mai scriu, dar ma cheama marea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roli, la mulți ani! Eu iau prima felie, ciocolata și căpșuni  [:I]
 

Eu o aștept pe prietena mea, mergem la plaja! Silvia e ocupată azi cu altele și al meu nu vrea, după cum va spuneam. El montează lampa in fata casei, am cumpărat noi Pt după zugrăvit. Lateral a montat-o acum o săptămâna. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, la multi ani fericiti si veseli copilei!! 

 

Fleur, un catel e o mare responsabilitate, dar si o bucurie imensa! 

 

Mihaela, Otilia, vad ca va tot plangeti de caldura. S- a intors clima cu fundul in sus. Eu nu am prins inca o zi cu mai mult de 27 de grade vara asta. Dar am vazut ca in Siberia au fost 38.  [batcap]

 

Roli [pup] , imi pare rau ca e o perioada asa aiurea la voi. Imi pare rau de magazin, cred ca e o decizie trista pe care o iei. Dar sunt sigura ca alte oportunitati vor aparea. Distractie mare copiilor in tabara! Si voua acasa  [:)]

 

Antmil, esti f tare! 

 

Noi azi am fost in padure in satul unde e nascut tata si am cules bureti.  A fost neasteptat de frumos si le- a placut si copiilor. Am umblat vreo doua ore si am adunat doua galetuse de cate 5 kg . Satul e aproape de Prut, asa ca daca tot am primit avertizare cod rosu de viitura, ne-am urcat pe un deal si am vazut si Prutul iesit din matca ( a venit viitura din Ucraina, unde s-au rupt niste baraje), a inundat destul de multe zone. 

Maine mergem la pescuit . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

L...! [artif]

Viviana,

O varianta f ieftina sunt shade sail, sunt in multe culori, si forme. Sunt f frumoase si practice .

https://www.wayfair.com/eJoy--Sun-20-x-16-Rectangle-Shade-Sail-Sun1620SailCover-1pc-L6989-K~EJOY8246.html?refid=GX99081547642-EJOY8246&device=c&ptid=856925038305&network=g&targetid=pla-856925038305&channel=GooglePLA&

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...