Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Roli, prajituri, prajituri, number four!

 

Prajituri pentru ca ai tras linie cu magazinul si ai fost pe plus, sau pentru ca viata ta a mai adaugat un an si la revizie ai iesit pe +?  [:)] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2] [flo2]

Da, da un an in plus, revizie pe plus.  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, La multi ani domnisoarei! 

 

Silvi...trebuie sa recunosc ca mereu am fost un fel de ratza de apa...imi place orice activitate pe apa (mai ales ca stau la ocean). M-am nascut copil de betoane in Bucuresti unde nici macar la strand nu mergeam (nu ma lasa mama pe motive de "boli de piele" - omulet cu ochi rotiti in cap)...dar am fost mereu atrasa de ocean. Am dat si vreo 3 ture cu caiacul ieri. Amuzant este ca sotul a vrut paddleboard si eu caiac...dar sotul nu reuseste deloc sa manevreze dracia asa ca schimbam "vehicolele" :) :) 

 

Rox, mda...la pete de ulei ma gandesc cu groaza. I-a dat o fata de masa veche si o bucata de placaj sa puna deasupra. Da' nu ma pun cu forta creatova!

 

Viv, eu am un soi de pergola din lemn pe terasa pe care pot trage o cortina...nu am folosit-o pina acum ca la noi soarele de amiaza este pe partea cealalta de casa si nu arde. Dar foarte sofisitcate pergolele cu telecomanda ... si scumpe :)

 

Roli, La multi ani frumosi si la cit mai multe plusuri (fara minusuri). Mi-ai facut o pofta nebuna de tort!!! Dar stau potolita ca e cald nu deschid cuptorul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai mei au pe partea unde bate soarele toata ziua o copertina electrica (acolo sunt scarile si o portiune mica gen terasa, plus usa de la intrare in casa); se prinde de perete...aici sunt standard copertinele astea, nu prea exista apartament fara ele...numai ca sunt manuale.

Terasa noastra, unde vroiam pergola, e pe partea unde avem soare doar dimineata...eu as fi vrut sa o fac cu geamuri pe lateral, care se deschid si inchid, asta pt a o folosi iarna ca si gradina)...dar cum mama nu vrea, am renuntat. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...