Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,5k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oh, le stiu!  Am cochetat cu ele.  Nu prea am unde sa le prind.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai mei au pe partea unde bate soarele toata ziua o copertina electrica (acolo sunt scarile si o portiune mica gen terasa, plus usa de la intrare in casa); se prinde de perete...aici sunt standard copertinele astea, nu prea exista apartament fara ele...numai ca sunt manuale.

Terasa noastra, unde vroiam pergola, e pe partea unde avem soare doar dimineata...eu as fi vrut sa o fac cu geamuri pe lateral, care se deschid si inchid, asta pt a o folosi iarna ca si gradina)...dar cum mama nu vrea, am renuntat. 

Iti dai seama ca pana la urma o sa pun copertina. Trebuie sa-mi dau seama cum se prinde, sa nu stric fatada, sa o prind  de beton, nu de caramida

 

Sincer spun ca nu m-am asteptat la asa un pret.

Ochii vad, inima cere, contu' zice fugi de acilisea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copertina din aceea care se prinde in perete, manuala, am avut eu si am renuntat la ea. Proteja si de soare si de ploaie dar gradina mea e pe nord si aveam nevoie de a ma proteja mai mult de ploaie decat de soare. Daca o deschideam cand ploua era destul de intuneric in casa iar datul la manivela ma exaspera, asa ca am preferat combinatia picioare aluminiu si acoperis sticla.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...