Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vacanta de vara dupa pandemie - unde?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 118
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Acasa cel mai probabil, avem ce face pe insula. Plaja, drumeții. Eventual in țara, pe continent, dar încă nu știm dacă e permis. Așteptam hotărârea. 
 

In afara nu e permis pana in 15 Iulie, când concediul nostru se termina. Oricum nu as pleca, nu mi se pare normal anul asta. Fiecare țara e cu regulile ei, trebuie sa le știi când mergi acolo. Mi se pare complicat, nu e o vacanța de relaxare in situația de acum. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi maine trebuia sa plecam in Grecia, am anulat evident... In 15 mai trebuia sa ne ducem la noi, la munte, anulat si asta! Aveam de gand o alta minivacanta de 1 decembrie, sper sa ne ducem macar atunci. In functie de cum vor evolua lucrurile.

Am de gand mici excursii la noi, avem norocul sa stam aproape de munte, relativ aproape de mare, desi sa ma duc la mare, sa dau 400 de lei pe o camera, chiar nu e cazul!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi o sa mergem prin Franta daca nu se deschid granitele, daca se deschid poate mergem in Spania. Nu am rezervat nimic, dar asta e planul. La inceputul lui iulie avec vacanta, sa vedem.

 

Poate te ajuta... : https://www.esky.ro/ghid-de-calatorie/covid-19/informatii/unde-puteti-merge-sau-zbura-in-vacanta-lista-tarilor-care-au-reluat-turismul-covid-19

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...