Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vacanta de vara dupa pandemie - unde?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 118
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dimineata la stiri aratau cum, dupa doua saptamani de renuntare la carantena, obiectivele turistice din Italia sunt pustii.

Probabil in mare parte pt ca nu sunt turisti chinezi, americani, ceilalti nu mai au Italia ca destinatie de vacanta. 

 

Judoka, dar nu cumva trebuie sa stai apoi in carantina daca i fost in Italia?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot asta am citit, ca acei cu grupa 0 sunr cel mai putin afectati.

Speculatii probabil toate astea.

nu  cred ca  sunt speculatii. Eu am grupa 0, fii-mea  e cu B3, nu am luat de la ea nicio gripa niciodata. Dar daca ma  intalnesc tot cu un  0 bolnav  atunci ma imbolnavesc.

 

in studiul citit  de mine, se spune ca cei  cu grupa 0 sunt mai putin afectati cu 18%.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

1. Paris - anulat

2. Skiathos - anulata

 

Vacanta improvizata...

- 4 zile in cantonament la Moeciu cu cei de la krav maga, singuri in pensiune - din pacate nu a avut vreme buna

- 7 zile la Kavarna / Bolata cu tatal ei

- saptamana viitoare, daca nu ne inchid bulgarii granitele intre timp :D 7 zile la Ezerets cu mine (al treilea sat dupa Vama Veche)...

 

...si vom vedea ce ne mai aduce anul asta...

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost 2 zile prin tara, Racos, Rupea, Sighisoara, Castelul de Lut, asta acum vreo 3 saptamani. Daca in primele 3 locuri a fost foarte ok, lume relativ putina, masti la multe persoane, la Castelul de Lut am stat fix 5 min, ca nu era de stat. O maaare de oameni, fara masca, miros de mici, carnati, fripturi, toate mesele full, nici la rau n-am avut cum sa ajung, ca era toata lumea pe selfie si live!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost 2 zile prin tara, Racos, Rupea, Sighisoara, Castelul de Lut, asta acum vreo 3 saptamani. Daca in primele 3 locuri a fost foarte ok, lume relativ putina, masti la multe persoane, la Castelul de Lut am stat fix 5 min, ca nu era de stat. O maaare de oameni, fara masca, miros de mici, carnati, fripturi, toate mesele full, nici la rau n-am avut cum sa ajung, ca era toata lumea pe selfie si live!

Ce e Castelul de lut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...