Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.104


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am inceput ziua(de fapt mesele ca ziua am inceput-o demult) cu un smothie-mango, afine, kiwi, banana, ghimbir.

 

Urmeaza gulas de vita pentru doua zile.Ieri am facut sos de bolognese si mai am inca, sa vad daca nu vrea nimeni am sa-l congelez.

 

Luni poate fac ciorba radauteana, sa caut insa o reteta ca nu prea am fost multumita de rezultat de cite ori am facut.

 

Marti e ziua de 500 calorii, o sa fac niste piept de pui cu brocolli sau ciuperci.Miercuri poate fac varza murata calita cu cirnati si mamaliga!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Weekend cu gatit si la mine.

Sambata - spaghete integrale cu sos de rosii, ciorba radauteana, mancare de spanac.

Duminica dis de dimineata am fiert fasolica si am facut fasole frecata, am avut niste carnati de casa in congelator si i am combinat :-)

Am facut niste snitele din piept de pui si chiftele, mancare de mazare si o portie minuscula de piure. Dupa-masa am facut wafe sarate. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost la zapada asa ca s-au mancat sandwichuri  si fructe uscate.

Asta seara iar o supa crema. Maine e greva la scoala, asa ca le am acasa la pranz. Prin urmare o sa fac ficatei de pui cu sos de mustar si paste, seara nu stiu, niste resturi, salata. O sa fac si un chec cu fructe de padure.

Miercuri un papricas de porc cu bulgur pt la pranz.

 

Am hotarat sa ne imbogatim dieta cu graunte :)

 

142247614_10157689969775927_755565231452

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Weekend cu gatit si la mine.

Sambata - spaghete integrale cu sos de rosii, ciorba radauteana, mancare de spanac.

Duminica dis de dimineata am fiert fasolica si am facut fasole frecata, am avut niste carnati de casa in congelator si i am combinat :-)

Am facut niste snitele din piept de pui si chiftele, mancare de mazare si o portie minuscula de piure. Dupa-masa am facut wafe sarate. 

Ce reteta ai la ciorba radauteana?

 

Cum spuneam eu nu prea am fost multumita de rezultat, sunt hotarita sa incerc alta reteta.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...