Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.104


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu sunt la ziua cu 500 de calorii asa ca am vise cu ...ceva cu mamaliga!!!! [:-)))] [:-)))] Habar nu am de ce masochismul asta in zilele cu 500 de calorii dar nu fac decit planuri cu "ce vom minca" in zilele astea!!1 [smulgpar]

 

DEci astazi slata cu ton -125 g de salata si o conserva de ton,cu ceva rosii si catsraveti , o prtie a fost la prinz, una seara.Mai bag asa citeva "nuci braziliene" spune google.

 

Miine trebuie sa ies la cumparaturi, dar imi trebuie doar ceva carne pentru we.

 

As vrea o tochitura cu mamaliga( [:-)))] [:-)))]) ca tot cica vine iarna in we, asta ar fi duminica, vineri poate niste peste, iar simbata...habar nu am -

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am avut chinezarii, astazi fac ciorba de curcan cu taitei homemade, pentru seara fac tochitura cu mamaliga si hrean.

 

Ciorba o sa am si miine, iar miine fac fasole cu afumatura, voi avea doua zile, poate chiar ajunge si miercuri ca eu marti am "zi de foame".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vineri seara am facut spanac, s a mancat cu oua ochiuri.

Sambata pt pranz am avut penne cu sos alb (bacon, mozzarella, gorgonzola), am facut o ciorba cu de toate, am refacut o portie de sarmale (cu varza acra de data asta). Seara am pregatit chessecake si salam de biscuiti (le am impartit duminica). Pt cina am facut repede 3 pizza si am pus la cuptor la gratinat conopida si broccoli.

Duminica pt pranz am avut cartofi cu patrunjel, aripi gen kfc, salata de ardei copti.

Am uitat ca am facut si un bol mic de pasta de conopida cu maioneza/usturoi/patrunjel verde  [:)]

 

La multi ani doamnelor si domnisoarelor DC ! [s]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...