Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.104


Recommended Posts

Desi ti se poate parea bizar, are legatura cu fazele lunii, crestere si descrestere.

Daca esti interesata, uite aici:

E prea mult de urmarit ...prea lung video.

 

Dar la ce te referi cu fazele lunii, cu luatul ala in greutate sau...?

 

Teoretic stiu ca o cura nu s eincepe pe luna plina, nu stiu detalii despre detoxificare .(am scris undeva de un de a venit detoxificarea asta, niste pastile foarte scumpe luate de fapt pentru sot, care a facut o reactie alergica la ele si ca sa nu pierd banii...le iau eu)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E prea mult de urmarit ...prea lung video.

 

Dar la ce te referi cu fazele lunii, cu luatul ala in greutate sau...?

 

Teoretic stiu ca o cura nu s eincepe pe luna plina, nu stiu detalii despre detoxificare .(am scris undeva de un de a venit detoxificarea asta, niste pastile foarte scumpe luate de fapt pentru sot, care a facut o reactie alergica la ele si ca sa nu pierd banii...le iau eu)

  

La luatul in greutate ma refer.

Da, o cura se incepe cand e luna noua, deoarece in urmatoarele doua saptamani corpul are tendinta sa asimileze. 

 

Maine e luna noua, deci aveti grija ce si cat mancati in urmatoarele doua saptamani. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate, am googalit putin, tipa isi hraneste copiii vegetarian, refuza vaccinurile si are multe diplome holistice si nu mai stiu ce. Intuitiv, nu prea imi inspira incredere.

 Iar te impidici in detalii...

Eu am pus acest link pentru ca tocmai l-am vizionat ieri si-mi era la indemana.

Daca esti interesata e plin netul de informatii depre luna si fazele ei. Daca nu, treci peste si nu mai da energie unui lucru cu care nu rezonezi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate, am googalit putin, tipa isi hraneste copiii vegetarian, refuza vaccinurile si are multe diplome holistice si nu mai stiu ce. Intuitiv, nu prea imi inspira incredere.

E un fel de Olivia Steer doar ca nu asa vocala. Era foarte celebra pe forum intr-o vreme printre mamici, cand era Ale mica. Am si uitat de ea, dar se pare ca a rezistat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...