Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.104


Recommended Posts

Multumesc tuturor!

 

Hmmm...si mie mi-a facut Marius pofta cu ardeii copti, ia sa vad poate saptamina asta fac si eu.

 

Letitia, sa-ti traiasca puiul , distractie placuta! [pup]

Multumesc Dana! De-abia astept!

 

Cum merge cu dieta? Cam cit ai slabit de cind ai inceput-o? Daca desigur vrei sa spui. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc Dana! De-abia astept!

 

Cum merge cu dieta? Cam cit ai slabit de cind ai inceput-o? Daca desigur vrei sa spui. 

Acum vreo doua saptamini m-am apropiat de 6 kg, insa iar am avut o perioada de stagnare, acum chiar am urcat un pic, insa e un leit motiv la mine...intotdeauna dupa ce fac un salt frumusel, stagnez, urc si iar o iau de la capat!

 

Deci acum am undeva la vreo 5 kg date jos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum vreo doua saptamini m-am apropiat de 6 kg, insa iar am avut o perioada de stagnare, acum chiar am urcat un pic, insa e un leit motiv la mine...intotdeauna dupa ce fac un salt frumusel, stagnez, urc si iar o iau de la capat!

 

Deci acum am undeva la vreo 5 kg date jos!

E foarte bine 5 kg. Da, asa e stagnezi dupa un timp! Atunci de multe ori te lasi de dieta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Șnițele de pui, orez brun cu un pic de sos de soia, castraveți în oțet polonezi, usturoiați, foarte buni.

Mâine fac o supă de pui cu găluște, la care voi pune leuștean, că tot întreba cineva ce facem cu leușteanul.

 

Mai pun leuștean în tocănițe cu legume și/ sau carne, în iahnie de fasole, este delicios. Bine, eu ador leușteanul, nu pretind ca toată lumea să aprecieze.

 

Îmi mai place și hațmațuchiul, cred că nu am.mai mâncat de secole. Îl știți?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am facut souflé de brocolli. F bun.

 

Azi tocanita de vita cu ceapa si piure de cartofi, salata de sfecla. Urmeaza in plan peste prajit.

 

Lili, ai facut pana la urma langosi ? 

J, nu am ajuns inca la magazin sa cumpar branza de oaie. Am planificat sa merg vineri dis de dimineata. Probabil fac sambata sau duminica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...