Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.104


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sziv, pentru mine nu exista snitel altfel decat bine prajit! Bine, orice altceva trebuie sa fie bine prajit.

Am ras de fie-mea, sambata am fost la un gratar, a mancat un copanel si cand a ajuns la mijloc, nu era bine facut, se vedeau firisoare rosii, la care ea:" iaaacs, i-a dat sangele"!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi gateste vecina pentru noi-am avut sos de nolognese pentru dopua zile, insa trebuie s avad ce fac miine respectiv poimiine.

 

Ideal ar fi tot asa ceva pentru doua zile, insa nu stiu cum sa pastrez mincarea ca in frigider nu-mi mai incape. am pina si piinea in frigider ca nu am unde si cum s-o tin.

 

Am avut doua felii de piine neagra si au mucegait daca nu le-am pus in frigider.Dar nici nu vreau s ale tin in casa datorita mucegaiului/umezelii.

 

Cred ca am sa cumppar niste borcane de le Uncle Bens cu ceva sosuri, fac si un orez linga si am pentru o ti.Dar mai trebuie ceva si nu prea stiu ce , ca s atrec de we.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am stat cu bucataria in renovare vreo 4 luni. am avut o bucatarie improvizata in living si vasele le spalam la chiuveta din baia de serviciu- care atunci am facut-o numai pt vase de bucatarie etc. aia a fost renovare de cosmar.

noi am ajuns cu contractorul la tribunal

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dubai masa gatesc in gradina [:-)))] ca la mamaia la tara! [:-)))]

mie mi-ar place sa am o bucatarie de vara...am fi putut face un foisor dar costa prea mult. 

as vrea sa fie cu de toate; aragaz, bbq, chiuveta...bar, tv ...si ventilator...ca e f cald la noi.

 

 

mai prajesc cateodata peste pe bbq care are si un ochi de aragaz...dar cand nu e pripa de soare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...