Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.104


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Eu niste cartofi prajiti cu bacon si o salata de sfecla rosie. Azi am o criza de lombosciatica, nimic nu fac, doar stau in pat! [zirea]
welcome to the clubul suferinzilor! eu am amandoua picioarele injured dupa o cazatura banala.
nu gatesc nimic cel putin o saptamana...doar dau ordine si spun fiecare lucru unde e pus. azi face sotul mici pt noi, iar william face hamburger pt el (lui nu-i plac micii). Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, la Clafoutis m-am gandit si  eu sambata. Am trecut pe langa o ferma in Kent si am cumparat niste capsuni si 2 kg de cirese/  £9 kilogramul , dar pana am ajuns acasa nu am mai avut cirese de clafoutis:))) 

 

Am facut aseara sarmale !! eu in weekend nu prea gatesc pentru ca de obicei mergem pe undeva , asa ca luni , si in celelalte zile nu am de ales.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marti am primit niste fasole verde de la o vecina, atat de buna si frageda, incat si eu am mancat ce am gatit :-))) Am sechele cu fasolea verde si o evit cat pot, iar cand fac, nu mananc de obicei. Am avut mai multa asa ca am facut o fasole scazuta cu rosii si o parte cu iaurt si usturoi si patrunjel. Pe langa fasole am avut serile cate o felie de gratar :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...