Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua,

 

Am scris si s-a pierdut mesajul. Sper sa imi reamintesc.

 

Ella, distractie placuta in continuare.

 

Viv, faina poza cu cometa. Tot zic ca imi fac curaj sa ma duc dar pe la 22 deja mi se inchid ochii. 

 

Mianna, esti star confirmat! (noi stiam deja  [il] )

 

Velvet, fain ca ai gasit terasa.

 

Strumphitza, am vazut ca au si in Covent Garden sediu cei de la LaGelatiera. CAnd imi fac curaj sa vin la Londra o sa le fac o vizita - multam de recomandare.

 

Miha, daca as intra in magazinul ala cu 400 de arome n-as mai iesi o saptamana. Saracul Ovi, imi imaginez ce s-a pregatit pentru 67 de oameni. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a fost cald ieri si fetele au vrut in piscina (e de copii, are cam 60cm pe 2m). Desi a fost acoperita si are filtru, cand a dat B la o parte copertina era apa verde si plina de gaze moarte. Am scos cu galeata si am pus la pomi/ flori apa, B a spalat piscina si a umplut cu apa curata. Invatatura de minte, sa o mai verificam din cand in cand, chiar daca nu o folosim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi a fost cald ieri si fetele au vrut in piscina (e de copii, are cam 60cm pe 2m). Desi a fost acoperita si are filtru, cand a dat B la o parte copertina era apa verde si plina de gaze moarte. Am scos cu galeata si am pus la pomi/ flori apa, B a spalat piscina si a umplut cu apa curata. Invatatura de minte, sa o mai verificam din cand in cand, chiar daca nu o folosim.

 

apa era tratata? ca daca nu.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi, bafta lu' Iulica-zmeurica la mers.

Julia merge cu rotite ajutatoare. P nu mai merge deloc, ii este frica. Merge cu trotineta sau cu cartul cu pedale.

 

Ce amante si sotii ziceti voi? Ceva telenovele?

Multumesc! o sa perseveram.

 

nu e telenovela, e un subiect de aici, de pe forum...l-am urmarit si eu dar nu am mai citit finalul. Velvet tot s-a straduit sa ii explice una, alta celui care deschisese subiectul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...