Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi stam la distanta de ai mei (ne-am salutat cu cotul), ne dezinfectam, pe unde am fost iarasi distanta, dezinfectat , spalat pe maini...lumea poarta masca, pastreaza distanta (la Divertiland nu era aglomerat, sezlongurile sunt la distanta,  nu e totul deschis)..e adevarat ca nu iesim mult, iar daca iesim, avem mare grija.

Pe mine m-au enervat vamesii unguri, care nu purtau masca si veneau ft aproape de geamul masinii...pe cand cei romani stateau in ghereta lor si aveau si masca.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anja, localităţile aflate în evaluare pt. carantinare: municipiul Piteşti, oraşele Mioveni, Ştefăneşti şi Costeşti, precum şi comunele Bălileşti, Bascov, Brăduleţ, Buzoeşti, Davideşti, Miceşti, Stâlpeni şi Vultureşti.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De mâine putem calatori și in Elvetia. Teoretic :). Fără carantina Pt suedezi. Numai norvegienii și danezii nu vor sa ne lase :). Doar pe bucatele :)). Adică o parte din Suedia e Ok dar nu toți. 
 

Azi am lenevit după ce am ajuns acasa, am comandat cu copiii mâncare de la restaurantul corean și acum ne uitam la tv la o emisiune filmată pe Gotland: SOS Gute. 
 

Seara faina! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, nu stiu ce test rapid...unul cu sange. Insa ma gandesc ca a fost fals negativ.

Ai mei nu stau in nici-una din localitatile in evaluare, dar la granita lor.

Ai mei nu isi pot explica cum au luat virusul. Stau la curte, ies ff rar la magazinul din sat, mereu cu masca...Eu banuiesc ca de la folosirea inadecvata a mastii... Insa ce mai conteaza....

Eu cred ca legile exagerate, procedurile negandite puse aurea in aplicare fac lucrurile sa fie si mai nasoale decat ar putea fi. Nu inteleg de ce nu se pot face lucruri oable, de ce nu invata de la altii..

Si peste asta, felul romanului fara simt civic care zice "merge si asa".

Ella, aveti gija de voi si de parinti!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvi de ce nu e ok cand le actioneaza pe amandoua? Nu e normal. Apasa destul de tare? E de la décathlon nu?

nou toti 4 asa facem, nu cunosc pe nimeni da actioneze numai o frana. In plus pt copii e simplu ca nu se incurca in maini, stai sa vad pe care o actionez

nu e ok, pentru ca, asa cum am zis se ridica din sa, pare ca se duce in cap. 

aseara am schimbat si merge foarte ok doar cu frana spate, mana dreapta. 

ii povestea aseara pe la 10 jumate lu tacsu care dormita cum pune frana cu mana asta, dreapta adica si cum ia curba cerc...minunat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...