Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

Buna dimineata!

 

Anja, m-ai rascolit cu povestea parintilor tai... imi pare tare rau ca au trecut prin asa ceva. Sanatate multa!  [flo2]

 

Viv, Roli, multumesc pentru indrumari. cred ca depinde de bicla poate, sau de biciclist, nu stiu, dar la mica merge foarte bine acum cu frana pe spate. cand am cumparat-o nici nu mi-am pus problema sa intreb...deabia dupa 2 iesiri cu cazaturi m-am gandit ca nu stiu eu sa ii explic [:)]  

o sa incerc sa pun o poza sa o vedeti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Laura, cum merge cu bicicleta?

A plouat in ultimele zile in fiecare dupa-amiaza, nu am mai iesit. Insa ieri a probat-o Bianca si a declarat ca e foarte buna si pentru ea. Ori ma misc repede sa ii cumpar si ei, ori ramana fara (ei i-a ramas, in sfarsit, bicicleta mica!)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi,

 

Am inceput devreme azi, am mers sa ducem masina lui B la revizie si nu dau masina de schimb, asa ca am fost si eu cu fetele sa il recuperam de la dealer. Nimic nu ma trezeste ca un drum de 60km pe la 7 juma dimineata. Acum am ajuns acasa si ma trega patul.

 

Silvi, ma bucur ca Iulica si-a dat drumul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Laura25, am pus un borcan de castraveți după rețeta ta. N-am pus usturoi și nici chili ca nu ne place. Am pus hrean, boabe de piper și mărar planta. Acum “fierb”, borcanul e deschis. Cât îl țin așa?

Pana nu mai vezi spuma dupa 1-2 zile de la vanturare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...