Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello,

 

de dimineata de cand m-am trezit am avut impresia ca e Vineri azi, dar ghinion ca e abia Joi. Am pierdut sirul zilelor...  [|)] Mai am niste cafea de care trag de vreo 2 ore. Am stat pe terasa cu cafeaua in brate pana s-a trezit Miss. 

 

 

Aseara m-am tuns putin, nu mai suportam cat de lung era. Nu m-am dus la coafor, m-am aranjat eu singura in oglinda din baie  [^] . Nu ca ar fi prima oara. In seara asta poate il tund si pe Mr. ca a inceput sa i se onduleze parul si ii ies cornitele.  [}:)]

 

Nu stiu ce sa mai gatesc, nu am nici o inspiratie si nici chef. Cred ca am nevoie de o vacanta.  [hagi]  M-am uitat ieri sa mergem undeva un weekend lung totusi, dar nu numai ca nu stiu cat liber isi poate lua Mr. acum ca s-a reintors la Brexit si e foarte aglomerat, dar sa fii turist in UK e si foarte scump. 3 nopti cazare pentru 3 persoane in conditii decente, nu 5 stele lux, minim 5-600 lire. Nu ma lasa inima sa cheltui atatia bani pentru un weekend doar pe cazare. O sa mai facem excursii de o zi si revenim sa dormim la noi in pat, ca-i mai ieftin  [:D]

 

Anja, imi pare rau ca ati trecut prin asa aventura cu parintii. Multa sanatate le doresc! [pup]  

 

Ioana, daca ajungi in Covent garden recomand gelato de la Venchi! Noi mergem mereu in Hampstead si luam la pachet. Recomand Cremino care e atat de buna de as fi in stare sa mananc 1kg singura odata  [:-)))]

 

Silvia, ce dulce e Iulica pe bicicleta ei roz  [il]  si ce par lung are! Voi toate 3 aveti parul lung... 

 

Rox, voi mai mergeti in Ardeal in vacanta? Nu ai spus nimic de limoncello ala!  [soricel]

 

Laura25, sigur iti fura Bianca bicla [bicla]  Ei ce fac acum ca nu mai sunt stresati cu examenele? Cred ca abia asteapta sa inceapa liceul, sa isi cunoasca profii si colegii...  

 

Glimmer, sper sa puteti merge undeva macar cateva zile, sa nu treaca vara de tot sa nu fi plecat undeva sa va relaxati. [flo]

 

daniela, ma bucur sa aud ca ai fost la parintii tai  [floare3]  

 

 

Am inceput mesajul asta de o ora, am hranit copilu` intre timp si intins rufe la soare. Sper sa mi se usuce pana vine ploaia. Mai am de calcat un munte de fuste si rochite de ale mandrei si ale mele, ieri numai camasile lui Mr. am apucat. Multe au mai fost! 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ioana, daca ajungi in Covent garden recomand gelato de la Venchi! Noi mergem mereu in Hampstead si luam la pachet. Recomand Cremino care e atat de buna de as fi in stare sa mananc 1kg singura odata  [:-)))]

 

 

De Venchi stiu, l-am dus si pe B cand am fost in decembrie - parca a trecut un an de atunci. Preferata mea de la ei este una cu alune de padure, nush cum ii zice. El a luat fistic si mai ceva. Dardaiam dar mancam inghetata  [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu i-am facut asa:

In prima zi au stat in soare puternic. Acoperit doar cu farfuriuta

In a doua zi au stat in soare dimineata, apoi a venit umbra peste ei dupa ora 14. Zeama s-a tulburat, s-a ingalbenit si fierbe deasupra.

A treia zi la fel ca in a  doua.

A patra zi, i-am scos si pus intr-un  vas de sticla cu capac cu zeama cu tot si i-am bagat la frigider.

 

O sa mancam din ei la intalneala si o sa avem pareri atunci.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...