Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

    Roli, am inteles bine ca tu esti bucuresteanca, dar te-ai mutat la Brasov acum ceva timp? ce aventura cu baietii cu bicicletele. Bine ca s-au descurcat pana la urma!   

Da, dupa 44 de ani de Bucuresti am reusit sa evadez. Mi-a luat ceva timp !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Borcanul e așa: https://www.ikea.com/se/sv/p/korken-burk-med-lock-klarglas-50213546/?gclsrc=aw.ds&gclid=Cj0KCQjw6uT4BRD5ARIsADwJQ1_vakqKsFLl6APKxsZyqntOP293jsONZoVEvYq1-fgtNWDseyUzcg4aAtzBEALw_wcB&gclsrc=aw.ds Doar ca de 4 litri cred. roli, mersi. Deci doar scoți zeama din borcan și o pui înapoi? Fără sa faci nimic altceva?

Exact.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astăzi i-am refăcut testul de anticorpi Dianei, după 6 săptămâni de la primul. Au scăzut ceva dar încă sunt la un nivel ridicat. 
 

Am 3 colege la job care și-au făcut, au fost bolnave in perioada in care nu se făceau teste PCR la personalul medical sau chiar înainte de pandemie, ca Diana. Dar nu au anticorpi...

 

Eu nu mi-am făcut. Nu am fost deloc bolnava, nu cred ca am avut fără sa am simptome. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai miha, nu spuneai tu ca ai avut ceva dureri în gat, nu demult? Poate acelea au fost singurele simptome, pentru ca ai avut o forma ușoară a bolii.

Dacă eram în locul tău, făceam testul, și de curiozitate, și ca să stau liniștită. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...