Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Ieri am decis spontan sa mergem la Beraria H si a venit si Mianna  [pk] am stat 5 ore la taclale, a fost si concert Spitalul de urgenta...a fost ft fain, ma bucur ca ne-am revazut  [il]

Asta a fost incalzirea pt maine  [:D] cum la Beraria H mesele sunt doar de 4 persoane, Viv a propus sa ne vedem la ea [pup] noi ducem berea (Weizenbier din Austria, Edelweiss), am pus mai devreme  20 sticle in frigider  [:D] de-abia astept sa revad pinguini dragi  [il]  [ping1]

 

Noi facem cura de branza (de oaie) cu rosii de la tara, de la verisoarele mele..sunt atat de bune rosiile..Marco a declarat rosiile romanesti: the best ever, asta de cand ne-am cunoscut...pe unde mergem, le tot lauda.

El cand a auzit cata mancare e maine, a zis ca azi mananca putin  [:D] ca sa faca paguba  [ascuns]

 

Azi am stat acasa, a trecut vara-mea pe la noi, sa ne mai aduca rosii, ca terminasem ce ne-a trimis.

 

Maine merg cu tata la service, tb sa bage freon la masina lui, nu prea mai raceste aerul conditionat cum trebuie. Mergem cu ea cat stam aici, batranica (are 16 ani) se tine inca ft bine.

 

Cam atat din Dragomiresti Deal, seara faina sa aveti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna! Am fost la potol, ce buuuuun a fost! Am jucat și biliard! De vreo 25 de ani nu am mai jucat (ne-am dat seama cu Ovi ca nu am jucat biliard de când suntem împreuna ;). Ne-am distrat, am ras, a m fost cu prietena noastră și cu adolescenta casei. Care a zis ca suntem haioși și mai vine cu noi. :) 

 

Va doresc distracție frumoasa mâine, la întâlnire! 
 

Seaea frumoasa, eu ma duc in pat, suna ceasul la 5.30... 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai cat sunt de invidioasa pe Nucul Stramb! Meniu si invitati deosebiti! Distractie frumoasa.

Strumph, ai mei sunt spre bine... Am ramas cu sperietura.

Azi e soare, frumos, sotu' si copiii au iesit la pescuit...Tocmai ce ne-au plecat niste musafiri de la Stockholm, azi mi-am propus sa stau pe terasa, atat... (Poate fac de mancare :))).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...