Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Monica, mie nu mi-a fost teama de cine e pe langa mine ci mai mult de ce este in apa. Aquapark = schimb de fluide. In fine, noi ne-am facut damblaua. Am fost si la Lalandia si la Djurs Sommerland intr-una din zile. Eu nu, doar fetele. Dar am stat cu emotii, urmarit eventuale simptome si cum am scris un fel de izolare cand am venit in Norvegia. La piscina cu valuri ei au calculat ca pot fi 155 de persoane simultan. Mult noroc cu numaratul  [:D]

Piscina cu valuri mi a dat si mie multe emotii, acolo nu se păstra distanta si era puhoi de lume. Ii numara la intrare. Restul raidurilor erau relativ ok . Dar lumea trecea unii pe lângă altii , se sta la coada la mâncare fără nici o distanta,

Când am venit acasa am facut gargara cu o solutie speciala de gura si ne am spălat cu apa cu sare pe nas... Am spălat inefiat hainele, prosoapele.., acum asteptam.

 

Ma gindesc ca daca nu s a imbolnavit nici un lucrător de acolo, poate nu e chiar periculos,e in aer liber mai greu de transmis si  virusul moare de la clor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, nici mie nu prea imi vine sa ies la Aquaparcuri, la fel, ma simt stresata. Incearca ei sa mentina distantarea, dar nu pot controla totul 100%, si mi-e frica pe la tobogane, pe la piscine, cu cine te trezesti pe langa tine. Sunt tot felul de oameni care cred ca virusul e ireal, e o "facatura" si aia nu au nici un stress sa se inghesuie...

Eu sunt inebunita dupa apa, e activitatea mea favorita...Nu ma dau pe toboganele înalte, eu am suficient fun la cele de copii mici [:)]   sa ma plimb cu colacul, intru in piscina cu valuri.

Aveam nevoie de iesit mai ales la piscina , la noi pe fiecare zi sunt 30'c... Si piscina locala tot nu e deschisa.

William de fiecare data când mergem noi doi sta si cu mine sa nu fiu singua, chiar daca isi cam strica imaginea dindu se in tobogane de copiii mici [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-am spus ca am ochit o matura electrica de la Kaercher  pe care dorescc sa  o folosesc la scari.

Asta e: https://www.kaercher.com/ro/home-garden/matura-electrica.html

Pentru ca nu aveam atunci bani pe card am bifat optiunnea de plata cu factura prin banca, in ideea ca pana primesc factura  o sa am si bani pe card.

 

Am primit factura luni. continea numai datele mele, produsele si suma.

Le-am scris ieri ca ar fi frumos ca pe factura sa treaca si datele firmei si contul ca sa stiu unde fac plata.

Azi am primit  un alt email care continea numai contul bancar.

Am scris un alt email in care le-am  transmis  ca e rusinos sa trag de ei ca sa primesc niste date  corecte, ca nu mi-au transmis si numele pe care e contul. Am anulat comanda.

 

Acuma, normal, caut sa vad  unde sa fac sesizare canu ii pot lasa asa.

 

Cred ca mi s-a luat. Nu mai am rabdare cu diversi prost pregatiti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...