Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

Viviana, a fost “Crăciunul” la ei. Vineri. Am lucrat cu unul din colegii musulmani și ii blip-aia mobilul non-stop, apoi îl sunau unii și el vb in araba :)). Mi-a spus apoi ca e sărbătoare mare, ca și Crăciunul la noi si îl suna prieteni sa ii ureze cele bune :). 
Hahaha ai fost figura cu oțetul :)). Niște dezinfectant poate? :)). 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Silvi da...mică...are 17 ani imediat :)). Problema ei e ca...asta e standardul vieții și ea ar vrea altceva dar nu știe altceva. Banalități, ea vrea extravagante. Eh, eu pun pe seama adolescentei dar tare mi-e teama ca asta e ea...și așa va fi și adult. Măcar mai are taică-său idei, ca și el era pe același calapod in tinerețe :). Dar o varianta mai blândă. :). 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana  [flo2]  urmeaza un transport cu masinuta in weekend. si ce-o mai intra,al 2 lea transport cam peste 2 saptamani si definitiv. astept si eu pozele  [:)]

 

strumphi  [floare3]  daca o sa ma inham la nebunia de drum si-o sa conduc,desi e ceva distanta, o sa merg la ai mei. o sa vina si ei cu trenul, dar nu in pandemia asta.o sa mai merg si cu trenul, desi o sa fac tot posibilul sa conduc. cer ajutor,logic, nu e usor in bucuresti.ma distrez cand te citesc, rad singura  [:D]

 

anja  [flo] multumesc. sa va fie de bine vacanta in locuri frumoase!

 

miha  [floare3]  cam pe la finalul lunii. nu s-a putut mai devreme. ca eu nu conduc singura pana acolo. n-am experienta, dar o s-o fac,intr-o zi...si drumul pana acolo e crunt, unul din cele mai aglomerate,plus in bucuresti,pe care il cam tai sa ajung la noul apartament.ehh,,greu la inceputuri! 

 

am sentimente felurite.sper ca voi fi bine.

 

L.E.

 

viv  [grup] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, a fost “Crăciunul” la ei. Vineri. Am lucrat cu unul din colegii musulmani și ii blip-aia mobilul non-stop, apoi îl sunau unii și el vb in araba :)). Mi-a spus apoi ca e sărbătoare mare, ca și Crăciunul la noi si îl suna prieteni sa ii ureze cele bune :). 

Hahaha ai fost figura cu oțetul :)). Niște dezinfectant poate? :)). 

 

 

 

A fost Kurban Bayram (Sărbătoarea Sacrificiului)

http://www.radioconstanta.ro/2020/07/30/sarbatorea-sacrficiului-kurban-bayram-ul-celebrata-in-perioada-31-iulie-3-august/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si se face si un pelerinaj.

 

aici pozede cum a aratat  pelerinaul (Haj) cu masca si distantare la stanca diavolului:

 

 

https://www.khaleejtimes.com/region/saudi-arabia/saudi-arabia-says-haj-pilgrims-health-reassuring-no-serious-illnesses-reported

 

 

ei stau pe niste patratele galbene de zici ca asteapta sa fie teleportati precum captain Picard.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...