Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Glimmer, multa sanatate sotului!! Sper sa ramana asimptomatic, ca si voi

 

Doamnelor, multumesc de grija, mergem la plaja, iesim pe la terase..:: si cam atat. Azi am avut zi de cumparaturi si gatit, deci in orice caz n-am concediu :)). Asta e, m-am obisnuit. N-are rost sa ma plang :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Glimmer sănătate multă soțului.
Viviana cum sunt surorile și fiica ta?

mihaela tu ma delectezi cu pozele, nepoata mea cu picturile. 

Anja , mie nu mi place sa merg la plaja daca nu ma pot bagă în apa sau daca e apa rece . Iar la ocean sa fie neaparat valuri sa ma dau cu placa .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Și noi tot la plajă o zi da, una ba și tot așa. Fac și rime.

 

Am pus o poză de la mare și una de la lac. De azi sunt și pe Facebook mai multe. De vineri nu că am tot fost acolo. E o plajă tare cunoscută. 

 

Se pare că avem căldură și săptămâna care vine. Eu mă bucur. Chiar nu refuz extra bronz. Nu sunt prea arămie. Oricum, mare noroc am avut anul acesta cu soarele care a venit la noi. Dacă tot nu am putut pleca în sud. 

 

Glimmer, să fiți cât mai repede toți negativi!

 

Acum scriind realizez că în vocabular sunt nou apărute urările cu și despre covid. Ce chestie. 

 

post-11723-0-94258100-1597009435_thumb.jpg

post-11723-0-83395600-1597009469_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Glimmer, sănătate, să fiți bine toți trei. Vă carantinați separat de soț din câte înțeleg. Vă face cineva aprovizionarea sau faceți voi pentru el? 

Ușor nu poate fi, să treceți peste fără urmări.

 

Frumoase mările și plajele voastre! Și eu merg în general doar dacă pot intra în apă. În concediul ăsta am făcut excepție, am stat pe plaje unde se intra în apă doar cu costum termoizolant și am făcut baie în piscină. Dar erau plaje sălbatice, foarre frumoase, diferite, nu cu nisip ci pietre. Mai mult ne am plimbat de fapt pe plaje. Și toate cu maree, foarte interesant.

 

Am fost și azi la plajă, tot cea de vineri, am stat mai puțin că ne a alungat ploaia, doar vreo 3-4 ore. Așa adomisem de bine pe prosop, m au trezit picăturile...

 

Acasă am făcut repede o friptură și niște mici și acum iar picotesc. Trebuie să pregătesc ce i trebuie lui fi miu care începe mâine tabăra de zi cu cai

Am și o mică problenă cu mașina , nu mai țâșnește lichidul de parbriz deși e plin, s o las mâine la garaj.

Încă două săptamâni și gata vacanța. Mâine ministrul învățământului anunță măsurile la începerea școlii. Cu mască sau fără mască, aceasta i întrebarea.

Om vedea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...