Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

Buna dimineata!  

M-am delectat cu pozele voastre cu plaje si apa. Noi vedem marea doar in poze anul asta. 

 

Glimmer, sanatate multa tuturor! Cum a ajuns sotul sa fie testat? A avut colegi cu simptome? 

 

Noi am fost in weekend la tata , a fost ziua lui sambata. Am reusit sa ne adunam toti (surorile mele amandoua, cumnatii). A fost frumos, dar cumplit de cald. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Glimmer, multa sanatate sotului!! Sper sa ramana asimptomatic, ca si voi

 

Doamnelor, multumesc de grija, mergem la plaja, iesim pe la terase..:: si cam atat. Azi am avut zi de cumparaturi si gatit, deci in orice caz n-am concediu :)). Asta e, m-am obisnuit. N-are rost sa ma plang :)

Mie mi-e dor de terasa unde  am fost impreuna la bere si la chipsuri home made.

Daca  nu am mancat la portii....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Glimmer, multa sanatate sotului! Sa nu aiba nici-un simptom!

 

Anja, ma bucur ca parintii tai se vor muta cu voi, pe ai mei nici mama virusului nu i-ar convinge.

Asa ziceau si ai mei... Insa uite ca minunea s-a intamplat...Dupa ce au realizat ce se poate intampla daca unul intra in spital s-au panicat. Tu mai ai frati sau surori in RO?

 

Miha, ca esti experta in testari...Pt anticorpi, aici in Suedia, iti ia sange din vena sau din deget?
 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vă salut și eu, nu din concediu, ci din izolare. La soțul meu la serviciu au făcut teste de sars-cov2 și vineri a aflat că al lui este pozitiv. Am mers eu și fiică-mea de urgență vineri să facem teste. Și ambele au ieșit negative. How cool is that?

Nu mai stau să vă zic ce nebunie e cu instituțiile statului...

Soțul meu a trebuit să meargă la spital, nu are nici urmă de simptome, e internat în zonă de asimptomatici. I-au făcut ieri radiografie și ceva analize, dar cică abia luni le va interpreta medicul. S-a nimerit și aiurea în we, când nici iarba nu crește. Abia așteaptă să poată ieși din spital, apoi pleacă și el în altă izolare.

 

 

E oare posibil sa fie gresit rezultatul sotului?

 

Sper ca in spital nu intra in contact cu cei cu adevarat bolnavi. Oricum, e bine ca nu are simptome.

Nu inteleg de ce la sectia covid nu lucreaza medicul peste we. Cum adica de abia luni. E sau nu e urgenta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caldura mare si la noi. Si noi tot la mare, va  pun poze cu 2 plaje de langa mine, cea de ieri si cea de azi (cica cele mai frumoase din Suedia). Noi vem locurile noastre unde suntem doar noi si marea :)). Acum sunt cam toropita de soare. Revin maine!

Strand2.jpg

Si cealalta:

Yngsjostrand.jpg

 

Acum chiar ca trebuie sa vin pe acolo. Doar sa imi scrii locatia. Nisipul pare la fel de fin ca pe plajele de aici. Doar ca pe alta parte a baltii  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...