Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Au bonheur des pingouins (sans la covid)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

E oare posibil sa fie gresit rezultatul sotului?

 

Sper ca in spital nu intra in contact cu cei cu adevarat bolnavi. Oricum, e bine ca nu are simptome.

Nu inteleg de ce la sectia covid nu lucreaza medicul peste we. Cum adica de abia luni. E sau nu e urgenta?

Este in sectia de asimptomaici. Nu e urgenta. Este vorba nu de medicul de la sectia Covid ci de medicul radiolog.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci. mai studiez... si stiu, sunt sclifosita, dar nu am chef sa ma intepe...

La noi au anuntat ca au aparut niste teste din astea  de self-check pentru anticorpi asemantoare cu testele de glicemie. Deci cantitate de sange ar trebui sa fie cu picatura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, la noi iau numai din vena...

"– Provtagning sker genom ett blodprov i armen, ett så kallat venöst prov, och påvisar antikroppar mot SARS-CoV-2 som är viruset som orsakar covid-19. För att antikroppar ska ha hunnit bildas, måste den som provtas ha varit symptomfri i minst 14 dagar, säger Lena Luts, medicinsk rådgivare, Region Skåne."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi au luat din vena...din deget nu mi-a placut cand mi-a luat la medicul de familie, chiar m-a durut  [zirea] cu luatul din vena nu am probleme, am vene care se vad ft bine...asistenta mi-a spus ca pt anumite analize se poate lua doar din deget, pt altele nu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...