Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

cazare temporara catel, contra cost


Recommended Posts

Dana, sa nu crezi ca te-am uitat, dar nu am reusit nimic pana acum[:(]. Aveam niste cunostinte care s-au mutat de curand la casa, dar au gasit pe acolo un catelus si l-au luat la scurt timp dupa ce s-au mutat. Ei ar fi fost ok, ca sunt tineri si iubesc animalele...dar nu mai vor alt catelus... In rest nu am gasit pe nimeni dispus... Ce mai face mititelul, cum te descurci cu el? Oricum, o sa mai incerc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[flo]multumesc pentru cautari. noi facem bine, ii place zapada porcului si ar sta numai afara. a crescut si evident ca are prea multa energie pentru contextul actual, dar am o promisiune si SPER sa se concretizeze. weekendul viitor a ramas stabilit sa il duc la tzara la familia unei cunostinte, si dinsa si ei iubesc animalele [si le tot aduna de pe strazi...] asa ca ar fi bine acolo, sper ca de tot, nu doar pina la primavara. acum sa vedem, ca stiti cum e - pina nu se intimpla efectiv "tranzactia" nu cred nimic :) anunt daca totul s-a terminat cu bine si e cazat acolo. www.help-ema.puls-il.ro - povestea Emei http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/ - bijuteriile printesei Ema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
quote:
Originally posted by dana_e
[flo]multumesc pentru cautari. noi facem bine, ii place zapada porcului si ar sta numai afara. a crescut si evident ca are prea multa energie pentru contextul actual, dar am o promisiune si SPER sa se concretizeze. weekendul viitor a ramas stabilit sa il duc la tzara la familia unei cunostinte, si dinsa si ei iubesc animalele [si le tot aduna de pe strazi...] asa ca ar fi bine acolo, sper ca de tot, nu doar pina la primavara. acum sa vedem, ca stiti cum e - pina nu se intimpla efectiv "tranzactia" nu cred nimic :) anunt daca totul s-a terminat cu bine si e cazat acolo. www.help-ema.puls-il.ro - povestea Emei http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/ - bijuteriile printesei Ema
Dana, ce ai mai facut cu micutu'? Anunta-ma si iti dau un PM daca mai esti interesata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo]multumesc, s-a rezolvat. e la tzara unde ultima data cind am vorbit se simtea foarte bine cu restul cateilor, pisicilor etc. nu am mai scris aici pentru ca odata cu el am dus acolo si o pisica adunata de cunostinta care m-a ajutat sa il duc acolo, dar saraca fiind speriata a fugit... si asa de tare ne-a suparat chestia asta ca a umbrit vestea buna cu catelul...[:(] de aia nici nu am mai intrebat asa de des cum se simte el acolo, va dati seama... www.help-ema.puls-il.ro - povestea Emei http://kittyland.dyndns.org:8180/ema/ - bijuteriile printesei Ema
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...