Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 965
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu am terminat cafeaua, am cascat gura pe diferite site uri si mi-am comandat prostioare.  [fri]  Mai bine plec de pe laptop ca iar ma fac cu ceva sandale si rochite... Ha, buna idee ca am nevoie de niste pantofi la noul outfit de l-am luat saptamana trecuta  [:-)))]

 

Azi e World Photography Day si mi-am adus aminte ca am ramas datoare sa i-l arat Otiliei pe Stanley  [cutu]   E vintage, ca proprietarul!  [:-)))] Are soacra mea podul plin cu jucarii de cand era Mr. copil. Data viitoare cand mai merge pe la ei o sa ma duc in pod sa vad ce mai gasesc. Sigur ceva Batman!  [bat]

 

Fug sa trezesc copilu` somnoros! 

 

[fuga]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

strumphi multumesc  [flo2]  si La Multi Ani alui tau!sa fie sanatos! n-am apucat sa-ti scriu. childlike Stanley  [clo]

 

silvi multumesc  [flo]  gimnaziu, e varsta ce ma reprezinta. sper sa-mi gasesc locul si printre noii copii. si sa adun amintiri si realizari minunate ca aici cu copiii...de sambata, gata, definitiv...am obosit cu toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine!

 

Strumf, ce drăguț e Stanley!  [il]  Eu nu v-am văzut pozele de la pub dar știu că sunteți toți trei frumoși.

 

Fleur, sper că au trecut simptomele și că nu e nimic.

 

Glimmer, mai aveți puțin, bravo!

 

Silvi, eu știu că planta de aloe o poți folosi direct așa pentru măști și altele. De ce nu s-ar putea?

 

Nu prea am de povestit despre mine mare lucru, trag să-mi termin proiectele că am deadline-uri și cam atât.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Otilia, am uitat ieri sa iti raspund ca nu stiu despre ce sandale ma intrebi daca le-am mai luat?  [batcap]  Zici cumva de sandalele alea de la ziua mea doar modelul pe roz? 

 

 

 

Da, da, acelea. Am ramas cu gandul la siteul acela ca aveau multe modele faine. Nu am gasit linkul la serviciu. Mi-a crapat calculatorul vechi si se pare ca am pierdut bookmarkurile.

 

Acum daca tot discutam (si vad ca esti experta in cumparaturi pe net) nu-mi zici de unde ai luat rochita de la pub? Sau siteuri de unde as putea comanda rochite asa mai retro. Imi e tare comod sa vin la munca in rochie. Dar imi trebuie sa fie o lungime decenta, prefer cu mancea scurta sau trei sferturi, nu mulate, mai clasice.

 

Astept idei si de la ceilalti pinguini.

Anul acesta am cumparat un singur tricou pana acum. Si doua esarfe dar zic ca nu se pun. Si e totusi august [:D] .

 

Ella, aceeasi situatie e si la noi. Cazurile noi pozitive sunt majoritatea veniti din vacanta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Daniela, am tot citit pe net diverse zilele astea si am gasit in mai multe locuri cum ca nu e ok sa folosesti aloe din glastra, adica gelul ci doar produse procesate in laborator etc...

 

Bunica de la tara avea câteva ghivece cu aloe, cum se ardea (la focul din soba sau la cel din vatra) sau făcea o rana mica pe piele, rupea o frunza și punea sucul gelatinos pe rana. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, de asta va intrebam si pe voi ...si cum vad ca multa lume foloseste gelul o sa folosesc si eu dar sa creasca planta mai mare. acum are 9 frunze si am citit ca e ok sa tai deabia cand are 12 sau 14 frunze - tot informatii de pe net care se cam bat cap in cap [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...