Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 965
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ioana, am notată site-ul cu rochii...superbe. Mi-au făcut cu ochiul câteva!!!

 

La multi ani împreuna!!!! superba trebuie sa fie eșarfa! Sa va simțiți bine la restaurant! 
 

 

Noi avem parcare la servici la subsol (pentru $25 - rabat pentru angajați căci altfel e $65). Dar compania a închiriat un lot mare la 5 min de mers pe jos unde imi pot parca mașina singura (self-parking, nu valet parking). Au luat măsura asta cind s-a redeschis biroul la început de Iulie pentru ca multi nu vor sa se urce in tren inca. Nu plătim nimic acolo.

 

Ella, o îmbrățișare pentru Marcia!!!! E greu in ani finali si devin copleșiti uneori. O sa răzbată!!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, ormsalva se numeste crema. In traducere liberă e “crema de șarpe”. Nu știu de unde ii vine numele...

 

Din păcate umărul meu nu e mai bine. Nu trece durerea, care nu mai e durere numai ci o presiune in tot umărul, pana la coaste in spate și pana la sân in fata, cu amorțeala. E cumplit, măcar la munca uit de durere...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lara, Marcia va face un curs de coreana in Seoul...ea a invatat singura sa scrie si sa citeasca (nu e greu deloc, spune ea, mi-a explicat si mie cum e cu semnele...cateva semne reprezinta aceeasi litera, dar in functie de cum sunt puse in cuvant iti dai seama ce reprezinta; un cuvant are 3 semne)...a facut si un curs aici de 6 luni, dar nu a mai avut timp dupa sa invete...asa ca cel mai bine pt ea e sa stea acolo si sa invete limba direct de la sursa...si-a ales curs semiintensiv, ca sa aiba si timp liber (parca 28 de ore pe saptamana); la intensiv sunt 34 cred...e bine ca va sta la o familie si asa va fi obligata sa vorbeasca..i-am luat insa camera single, ii e greu sa doarma cu altcineva in camera.

 

Ioana, nu stiu cat de mult imi seamana Marcia...eu la varsta ei nu stiam ce vreau de la viata...ei ii lipseste increderea in sine...e adevarat ca reuseste ce-si pune in cap...nici eu nu ma las pana nu obtin ce vreau, aici semanam.

 

Ant, mercic, ii transmit.

 

Viv, imi pare rau ca au avut discutii  [ups]  eu nu inteleg cine putea sa fie gelos; poate sotia fostului...oricum nu-l vreau inapoi, sa il pastreze sanatoasa  [:D] am vazut ca fosta soacra s-a bucurat cand m-a vazut, mama mi-a spus ca ma placea ft mult  [ph34r] asta le-a spus ea alor mei atunci...astept sa-mi povestesti mai multe.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

ma doare capul, dau vina pe vantul nebun de afara. Am fost pe jos pan` la brutarie in cartierul vecin si m-a suflat Ellen de mi-a facut parul valvoi. 

 

Nu prea am chef de vorba, nu-s in apele mele si am primit si telefon de la spital ca au vazut ceva pe scan ul facut sapt trecuta si o sa ma sune sa vin iar pentru un alt scan mai amanuntit. Nu degeaba ma simt anxioasa si imi vine sa plang din orice... ba am si visat o porcarie azi noapte. 

 

Tot scriu si sterg, stau cu lacrimile in ochi ... nu ma mai intind.

 

Weekend frumos va doresc si multa sanatate. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...