Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 965
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi,

 

Ant, ma bucur ca a revenit curentul si cu el si AC. Sa stapaniti sanatosi setul de dining.

 

Daniela, ce patanie cu pisica. Sper sa nu se mai repete.  [flo2]

 

Miha, spor la dulcetit.

 

Ella, pui o poza cu frizura noua? Si la noi s-a racorit, a fost furtuna puternica in Scotia si spre Midlands. La noi doar a fulgerat aseara de cateva ori si a plouat putin, dar e bine ca nu mai sunt calduri sufocante.

 

Viv, bafta la ce treaba zici ca ai azi.

 

Noi ieri am mai mers rapid la plaja doua ore, ca erau 32 de grade. Am stat cu fetele numai in apa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

s-a mai racorit, dar a fost o noapte infernala! Pe la 2 bantuiam prin casa sa redeschid toate usile si geamurile sa fac curent sa mai intre aer... am stat asa jumatate de ora si apoi iar am coborat sa inchid tot sa resetez alarma. Cine nu a mai adormit dupa? Pfii.... cumplit a fost o saptamana si pana nu ploua sanatos sa mai racoreasca peretii casei, tot o sa ne coacem noptile. V-am mai spus ca urasc vara, nu? [:D]

 

  Aseara dupa cina am intins patura in gradina si am stat la taclale pana s-a intunecat si am intrat in casa, desi imi venea sa dorm acolo pe patura. Era asa bine afara, incepuse sa adie usor vantul, albinele inca bazaiau pe tufa de lavanda [biz] , se auzeau din copac niste pui de pasarele ciripind...  Mi-am adus aminte de verile copilariei cand ne asezam pe iarba groasa din curtea bunicii si admiram stelele si ascultam freamatul satului... 

 

Silvi, a ajuns scrisoareaaaaaaaa!!!  [pk]  Miss tare happy de dimineata.

 

Antmil, ce mi-a placut aia cu mileul! [cool]  [:-)))]  Sa va fie de bine redecoratul si cum trece pandemia venim in vizita! 

 

Viviana, mi te si imaginam pe terasa la racoare ascultand greierii....  [il]

 

Mihaela, un borcan de dulceata arunci si la mine? As manca o clatita cu dulceata de aia de la tine ca suna tare bine. [pofticios]

 

Daniela, imi pare rau de patania cu pisica. O fi de la caldura? 

 

Ioana, cum adica nu te trimit la urolog?  [smulgpar]  Bai... mi s-a urat cu sistemul de aici cu tot! 

 

Anja, frumos la marea ta! Au inceput baietii scoala? Bafta cu actele&co sa ii aduci pe parintii tai acolo si sa se acomodeze cat de cat usor.  [flo2]

 

Amina, cat mai stai la mare?  [:)]

 

Laura25, ai mai iesit cu bicla? te-ai mai obisnuit cu ea? [bicla]

 

Hai ca am inceput sa scriu acum vreo ora, intre timp am mai stat la povesti cu mandra si Mr. care a coborat sa isi mai faca un ceai. Saracul s-a copt o saptamana in mansarda aia... teribil a fost. Azi e multtt mai bine, bate vantul si e racoare. A plouat putin si e aerul altfel, desi tot cald va fi si azi, dar nu asa nebunie ca pana acum. Din 1961 nu a mai fost asa cald pentru atat de multe zile continuu.  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...