Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Michelle, sănătate fratelui, sper că nu are o formă complicată, și tatălui tău. Există probabilitatea să aibă test negativ.

Multe ghinioane în familia ta. Biata micuță, cât trebuue să o fi durut.

Sănătate lui William, nu știu prea multe despre mono, decât că trebuie tratată foarte atent că poate lăsa sechele în organism. Parcă Silvia Vivianei avusese, scuze dacă mă înșel.

 

Am văzut la tv focurile din California. Groaznic. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 965
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Michelle, sănătate fratelui, sper că nu are o formă complicată, și tatălui tău. Există probabilitatea să aibă test negativ. Multe ghinioane în familia ta. Biata micuță, cât trebuue să o fi durut. Sănătate lui William, nu știu prea multe despre mono, decât că trebuie tratată foarte atent că poate lăsa sechele în organism. Parcă Silvia Vivianei avusese, scuze dacă mă înșel. Am văzut la tv focurile din California. Groaznic.

am vb cu fratele, spunea ca de vinerea trecută spunea ca l a luat o tuse seaca, a făcut o conjunctivita la ochi ( prima data când aud ca e legat de virus) , ieri i a dispărut mirosul, taste ul, dar nu a făcut febra.
De tata nu știu ce sa zic. Vb deseară cu el. Ei stau usa lângă usa. Au mâncat împreuna ... vorbesc pe fiecare zi ... cum ar fi posibil sa nu fi luat ?! tata s a mai vaitat zilele astea de una de alta ... dar nimic ieșit din obișnuit la 84 de ani.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 
 
Vai Michelle!! Sper ca tatal si fratele sunt bine..Cat de despre nepotica...mi s-a facut pielea de gaina.. saracuta de ea. Recuperare rapida si sper sa se poata bucura cat de cat de vacanta! Multa sanatate tuturor!
 
 
 
Strumphi, cheer up! O sa fie bine !  [pup]
 
 
Fetele, pt reumatism si diverse dureri va recomand Tiger Balm....eu am probleme cu spatele si chiar functioneaza..nu radeti pls :)  V-am pus o poza. Eu l-am cumparat din Brunei dar am vazut ca au si pe Amazon UK.
 
 
 
Ioana, la noi au pus pur si simplu signs cu "do not use" pe birouri ca sa fie 2 metri intre noi si mergem la serviciu prin rotatie- dar nu le da idei :))
 
Mie personal nu imi place, saptamana asta am lucrat de acasa,  sapt. viitoare de la birou si apoi nu stiu, aflam vinerea dupa amiaza cand se face roster ul. Mie imi place rutina si sa imi programez activitatile cu 1 saptamana inainte - astea putine care sunt , dar macar sa am un program.
 
 
Eu acum am  venit de la yoga  si il astept penenea cu legumele...sa ma apuc de zacusca   . Daca nu ploua dupa amiaza o sa mergem o ora la piscina- atat avem voie. Si i-am promis lui junior ca ii lansam racheta. Are o racheta care functioneaza cu  bicarbonat de sodiu si otet.  A primit-o acum vreo 3 ani de ziua lui si  i-am tot promis ca o lansam. Cred ca e de unica folosinta...deci ma astept la niste lacrimi dupa ...
 
 Weekend frumos  sa aveti fetelor !
xx

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! 
 

La noi a plouat azi noapte, in sfârșit. Nu se vede mare lucru, pământul e uscat încă. Dar mai prognozează ploaie și azi și peste câteva zile, e așa așteptata! 
 

Umarul meu e cumva mai bine, nu mai simt presiunea aceea așa tare, de durut ma doare dar am învățat sa evit Mișcările care provoacă durere, sau le opresc când simt ca ma doare. Dar doare încă. 
 

Michelle îmi pare rău sa aud de atâtea ghinioane...sănătate multă tuturor! Sper ca tatăl și fratele tău sa fie bine. 
 

Sambata frumoasa! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lara, îmi amintesc de pe vremuri de Tiger Balm, aveam cutiuțe mici rosii acasa, erau chinezești și se numeau altfel, am uitat cum. Balsam chinezesc? Știu ca scria in chineza. Mie însă mi se face rău de la mirosul lui, nu l-am suportat niciodată. La noi se găsește in farmacie. 
 

Am sperat sa ajungă ieri crema recomandata de Anja, dar n-a ajuns :(. Tot cu tablete ma delectez, cu masaj simplu și cele 2-3 exerciții ce le pot face. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, eu când am nevoie de haine, intru pe Zalando sau pe BestSecret. Ultimii au reduceri faine.

Eu nu sunt cu rochiile, mie sa îmi dai un pantalon și o bluza și sunt Ok :). Acum vara am mai pus câte o rochie așa când am ieșit seara. Pt job nu ma stresez, hainele stau pe mine cât stau in mașina :). Nici nu apuca sa le vadă nimeni ;))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...