Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

toarce tot timpul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 67
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Prima noapte impreuna a trecut cu bine.

Adica a inceput cu el in balcon (11 metri lungime, in forma de L) si s-a incheiat, la 6 dimineata, cu motanasul dormind pe burta mea.

Sunt varza cand e vorba sa fac educatie cuiva, stiu  [:)] . Mi s-a spus mereu ca sunt prea permisiva.

 

Multumesc pentru mesaje. Mai ales pe fiica-mea au linistit-o, credea ca are ceva, o fi bolnav.

Incerc sa mai pun o poza pe parcursul zilei. 

 

Ioana

 

P.S. Desi am avertizat-o pe fiica-mea (12 ani) ca a avea o pisica este o mare responsabilitate, ca si cum ai avea inca un copil in casa, abia acum incepe sa inteleaga. I-a curatat litiera, i-a schimbat apa. Asa devine omu' harnic  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Prima noapte impreuna a trecut cu bine.

Adica a inceput cu el in balcon (11 metri lungime, in forma de L) si s-a incheiat, la 6 dimineata, cu motanasul dormind pe burta mea.

Sunt varza cand e vorba sa fac educatie cuiva, stiu  [:)] . Mi s-a spus mereu ca sunt prea permisiva.

 

Multumesc pentru mesaje. Mai ales pe fiica-mea au linistit-o, credea ca are ceva, o fi bolnav.

Incerc sa mai pun o poza pe parcursul zilei. 

 

Ioana

 

P.S. Desi am avertizat-o pe fiica-mea (12 ani) ca a avea o pisica este o mare responsabilitate, ca si cum ai avea inca un copil in casa, abia acum incepe sa inteleaga. I-a curatat litiera, i-a schimbat apa. Asa devine omu' harnic  

Cind vine vorba de pisici cred ca marea majoritate a posesorilor devin permisivi, deci nu te judeca prea aspru. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

A sasea zi impreuna. Este din ce in ce mai vioi, mananca bine, doarme mult. Toarce mai putin, e clar ca torcea din cauza stresului, atunci cand l-am adus.

 

Investesc bani in el de spui ca-l trimit la scoala: servetele umede si pungi pentru kk, jucarii, turn de catarat si ascutit gherutele etc. Luni suntem programati la vaccin - al doilea, pe primul l-a facut cand era la adapost.

 

Jucam remi in 4, pardon in 5, carti, monopoly, facem lectii de spravietuire - cum sa iesi de sub o cuvertura? Este in continuare afectuoas si cuminte. M-am apucat de citit subiectul Miandei, sa vad cum rezolvam cu dormitul. As vrea sa doarma singur in culcusul lui, nu pe fiica-mea. Incepe scoala si in conditiile astea se trezeste cam obosita.

 

Revin cu poze,

Ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...